zoufalirybari.cz

Sonubaits Pelety F1 Feed Pellet 900g – 4mm

Vysoce kvalitní produkt Sonubaits Pelety F1 Feed Pellet od výrobce Sonubaits pohodlně pořídíte právě teď u nás výhodně! Akční cena již od 208 Kč.
EAN: 5056317709407
Sonubaits Pelety F1 Feed Pellet 900g - 4mm

Sonubaits F1 je originální a nejlepší sladká rybí moučka, chuťová kombinace jedinečné sladké přísady a přidané směsi rybí moučky se ukázala jako vítězná u všech druhů ryb; zejména kapry.

Sonubaits F1 je originální a nejlepší sladká rybí moučka, chuťová kombinace jedinečné sladké přísady a přidané směsi rybí moučky se ukázala jako vítězná u všech druhů ryb; zejména kapry.

Sonubaits F1 vytvořil revoluci ve sladkých rybích moučkách a stále zůstává bezkonkurenční.

2mm F1 Feed Pellets jsou skvělou peletou pro Method Feeder a snadno se připravují. Jednoduše nasypte pelety do vany s návnadou a zakryjte je vodou z jezera tak, aby voda seděla na úrovni horní části pelet. Poté přiklopte víkem a nechte je absorbovat vodu a každých 5 minut s nimi protřepejte, abyste se ujistili, že je voda rovnoměrně distribuována v peletách. Po asi 30 minutách pelety absorbují veškerou vodu a budou mít perfektní konzistenci pro použití na Method Feeder.

4mm F1 Feed Pellets jsou ideální pro použití v peletovém podavači a snadno se připravují. Jednoduše nasypte pelety do vany s návnadou a zakryjte je vodou z jezera tak, aby voda seděla na úrovni horní části pelet. Poté přiklopte víkem a nechte je absorbovat vodu a každých 5 minut s nimi protřepejte, abyste se ujistili, že je voda rovnoměrně distribuována v peletách. Po asi 30 minutách pelety absorbují veškerou vodu a budou mít perfektní konzistenci pro použití v peletovém podavači.

6mm F1 Feed Pellets se nejčastěji používají pro katapultování při lovu na tyč nebo waggler. Protože mají jednotný tvar a vysokou hustotu, lze je dále a přesněji vypalovat, nevyžadují žádnou přípravu a jsou připraveny k použití přímo ze sáčku.

8mm F1 Feed Pellets jsou perfektní, ať už jsou loveny jako návnada na háček v pásku nebo pro střelbu na waggler nebo bombový vlasec nebo lovené na udici při cílení na velké kapry v teplejších měsících.