zoufalirybari.cz

Sonubaits Krmítková směs F1 2kg

Oblíbený a kvalitní produkt Sonubaits Krmítková směs F1 od výrobce s mnohaletou tradicí Sonubaits naleznete zrovna za výhodnou cenu! Nyní pořídíte za 350 Kč.
EAN: 5056317708905
Sonubaits Krmítková směs F1 2kg

Vyvinutý společností Des Shipp pro lov kaprů F1 a komerčních kaprů F1 se ukázal být revolucí v moderních krmivech na bázi rybí moučky. Ukázalo se také, že je velmi úspěšný u skimmerů.

Vyvinutý společností Des Shipp pro lov kaprů F1 a komerčních kaprů F1 se ukázal být revolucí v moderních krmivech na bázi rybí moučky. Ukázalo se také, že je velmi úspěšný u skimmerů.

Od svého uvedení na trh je to základní návnada mnoha špičkových rybářů a ukázala se jako zničující v mnoha zápasech na mnoha různých místech. Přidáním naší jedinečné směsi sladké přitažlivosti ke směsi rybích mouček a drcených pelet jsme vytvořili krmení, které začíná chytat od píšťalky a s prodlouženou přidržovací silou zajistí, že ryby zůstanou ve vašem plavání.

Sonubaits vedou cestu tím, že jako první představil sladkou rybí moučku určenou pro F1 a skimmery. Originální a nejlepší.

Snadno se míchá a dobře se váže na method feeder a rychle se rozkládá, to vše závisí na použitých ingrediencích. Jemné částečky rybí moučky vytvářejí po navlhčení neaktivní směs, která je ideální pro rychlé rozložení krmiva kolem háčku. To může být také koule, nebo baňkování v jako slop.

Krmné návnady F1 Original jsou součástí větší řady zahrnujících návnady, krmné pelety, pasty a kapaliny, které lze používat samostatně nebo ve spojení s jinými návnadami.

Des Shipp (Anglie International) říká: „Pokud váš zápas vyhrajete s velkými váhami skimmerů a F1 na tyči, pak namíchám sáček F1 Grundbait, jakmile se dostanu ke svému kolíku.“

Pokyny pro míchání

F1 Grundbait se snadno mísí. Vyprázdněte 2 kg pytel krmení do kulatého kbelíku, naplňte 2litrovou vana na červy vodou, nalijte na krmení a důkladně promíchejte, poté nechte 30 minut odpočívat, během této doby se voda vsákne do krmení. . Pak pro nejlepší výsledky; Chcete-li odstranit případné hrudky a vytvořit rovnoměrnou konzistenci, protáhněte návnadu hádankou a je připravena k použití.

Při rybaření může slunce a vítr krmení trochu vysušit, pro boj s tím můžete smíšené krmení přikrýt vlhkým ručníkem nebo pokud vyschne, přidejte trochu více vody a znovu promíchejte.