zoufalirybari.cz

Hotspot Design Bunda Zander Obsession Zip – L

Hodně oblíbený produkt Hotspot Design Bunda Zander Obsession od oblíbené značky se zárukou kvality Hotspot Design pohodlně seženete na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Zrovna teď v akci za 2 999 Kč.
EAN: 8054382261018
Hotspot Design Bunda Zander Obsession Zip - L

Pro
všechny
milovníky
lovu
candátů!
Výjimečně
teplá,
prodyšná,
robustní
a
nepromokavá
bunda,
odolná
proti
větru,
ve
které
se
mísí
nadčasový
a
stylový
design!

Pro všechny milovníky lovu candátů! Výjimečně teplá, prodyšná, robustní a nepromokavá bunda, odolná proti větru, ve které se mísí nadčasový a stylový design!

Perfektní, stylová a velmi kvalitní rybářská bunda od společnosti Hotspot Design, která je vyrobena z vodotěsného, prodyšného a odolného nylonu 320T, který vás ochrání od větru a deště s vodním sloupcem 5000mm WP / 3000g VMP). Je polstrovaná 160gsm polyestreovou tkaninou pro zahřátí i v opravdu chladných dnech. Bundu můžete používat i při velmi nízkých teplotách a bude vám příjemně. Jedná se o teplý, polstrovaný a robustní produkt, který je vhodný pro outdoorové aktivity, a který váš udrží v teple a suchu a současně odvětrává vlhkost z těla.

Tato bunda je odolná vůči špatným venkovnám podmínkám jako je silný déšť a vítr. Kapuca je perfektně nastavitelná okolo hlavy, pokud ji nepoužíváte, tvoří vysoký límec, který udržuje váš krk v teple. Zip vpředu je voděodolný, stejně tak je voděodolná kapsa na hrudi a dvě velké boční kapsy s vertikálními zipy pokrytými širokou ochrannou klapkou. Bunda má i vnitřní kapsu na zip.

Všechny kapsy jsou prostorné a velmi praktické. Zadní část bundy je prodloužená, takže vám chrání záda a poskytuje jim pohodlí a teplo. Rukávy jsou tvarované a díky designovým kovovým cvočkům lze manžety libovolně nastavit . Výjimečně teplá, prodyšná, robustní a nepromokavá bunda, odolná proti větru, ve které se mísí nadčasový a stylový design. Výsledkem je skvělá a velmi kvalitní bunda!