zoufalirybari.cz

Sonubaits Method Mix Spicy Meaty 2kg

Tento diskontní výrobek Sonubaits Method Mix Spicy Meaty od této skvělé značky Sonubaits snadno pořídíte na našich stránkách teď ve slevě! Produkt nakoupíte teď u nás za 350 Kč.
EAN: 5056317708745
Sonubaits Method Mix Spicy Meaty 2kg

Pokud chcete silně vonící krmení, pak je to pro vás. Červená barva a nezaměnitelná ve své silné vůni kořeněné klobásy, je to ideální krmení pro silně zkalenou vodu, protože ryby spoléhají spíše na svůj čich než na zrak.

Pokud chcete silně vonící krmení, pak je to pro vás. Červená barva a nezaměnitelná ve své silné vůni kořeněné klobásy, je to ideální krmení pro silně zakalenou vodu, protože ryby spoléhají spíše na svůj čich než na zrak.

Vyvinuté na bázi drcených pelet a rybí moučky s přidanou masokostní moučkou spolu s příchutí pikantní klobásy je to nejmasitější krmení, jaké můžeme vyrobit. Perfektní pro všechny druhy, ale našel si oblibu u specializovaných rybářů na kapry, parmy, cejny a jelce.

Lze jej použít na Method feeder, v krmítku nebo jednoduše stlačit, funguje také jako skvělý nosič jiných návnad a zaznamenal úžasné úlovky při použití masa jako návnady na háček.

Ade Kiddell (specialista na rybáře) říká: „Toto je nejsmradlavější krmení, jaké jsem kdy použil, ideální pro řeku, když je v proudu, protože vůně protéká proudem a přitahuje ryby ke krmítku“.

Pokyny pro míchání

Pikantní Meaty Method Mix se snadno mixuje. Vyprázdněte 2 kg pytel krmení do kulatého kbelíku, naplňte 2 litrovou vanu na červy vodou, nalijte na krmení a důkladně promíchejte, poté nechte 30 minut odpočívat, během této doby se voda vsákne do krmení. Chcete-li odstranit případné hrudky a vytvořit rovnoměrnou konzistenci, použijte síto.

Při rybaření může slunce a vítr krmení trochu vysušit, vysušení krmení zabráníte přikrytím vlhkým ručníkem, nebo pokud vyschne, přidejte trochu více vody a znovu promíchejte.