zoufalirybari.cz

Sonubaits Method Mix Super Carp Supercrush 2kg

Kvalitní a velmi žádaný produkt Sonubaits Method Mix Super od přední společnosti Sonubaits k dostání zrovna dnes za akční cenu! Levně za 350 Kč.
EAN: 5056317708851
Sonubaits Method Mix Super Carp Supercrush 2kg

Super Carp Method Mix bylo jedno z našich prvních krmení, které obstálo ve zkoušce času a je stále stejně populární i dnes.

Super Carp Method Mix bylo jedno z našich prvních krmení, které obstálo ve zkoušce času a je stále stejně populární i dnes.

Bylo navrženo pro lov kaprů s použitím Method feeder, je to těžká, lepkavá směs, která je plná pelet, rybí moučky, kukuřice a konopí, které byly rozdrceny dohromady a vytvořily tak krmnou směs, která obsahuje větší částice krmiva, které pomáhají rozbít směs. až vytvoří krmnou zónu bohatou na potravu, ideální pro kapry.

Vzhledem k tomu, že se jedná o těžkou, lepkavou směs, pojme také spoustu přidaných částic, jako je rozbité nebo rozdrcené boilies, a lze z ní vytvořit kuličky krmení a házet nebo katapultovat dovnitř, aby se vytvořila velká krmná plocha.

Chris Ponsford říká: „Pro kapra na Method feeder neexistuje lepší krmení, je opravdu lepkavé namíchané samo o sobě, takže k němu vždy přidávám kukuřici, vařené konopí, pelety nebo nalámané boilies, aby se snadněji odtrhlo od method feederu. Je plný drcených pelet, konopí, kukuřice a rybí moučky, takže přidávám tyto komplimenty, co už tam je.“

Pokyny pro míchání

Super Carp Method Mix se snadno mísí. Vyprázdněte 2 kg pytel krmení do kulatého kbelíku, naplňte 2litrovou vana na červy vodou, nalijte na krmení a důkladně promíchejte, poté nechte 30 minut odpočívat, během této doby se voda vsákne do krmení. . Pak pro nejlepší výsledky; pro odstranění hrudek a vytvoření rovnoměrné konzistence rozetřete mezi dlaněmi.

Při rybaření může slunce a vítr krmení trochu vysušit, pro boj s tím můžete smíšené krmení přikrýt vlhkým ručníkem nebo pokud vyschne, přidejte trochu více vody a znovu promíchejte.