zoufalirybari.cz

Sonubaits Krmítková směs F1 – Green 2kg

Zcela unikátní produkt Sonubaits Krmítková směs F1 - Green od dodavatele s dlouholetou historií Sonubaits je k dostání právě teď v naší nabídce pořád výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 350 Kč.
EAN: 5056317708929
Sonubaits Krmítková směs F1 - Green 2kg

F1 Green, součást masivně úspěšné řady F1, je perfektní směs pro použití v reklamách, kde dobře fungují zelená krmení.

F1 Green, součást masivně úspěšné řady F1, je perfektní směs pro použití v reklamách, kde dobře fungují zelená krmení.

Vyvinutý společností Des Shipp pro lov kaprů F1 a komerčních kaprů F1 se ukázal být revolucí v moderních krmivech na bázi rybí moučky. Ukázalo se také, že je velmi úspěšný u skimmerů. Od svého uvedení na trh je to základní návnada mnoha špičkových rybářů a ukázala se jako zničující v mnoha zápasech na mnoha různých místech. Přidáním naší jedinečné směsi sladké přitažlivosti ke směsi rybích mouček a drcených pelet jsme vytvořili krmení, které začíná chytat od píšťalky a s prodlouženou přidržovací silou zajistí, že ryby zůstanou ve vašem plavání.

Snadno se míchá a dobře se váže na method feeder a rychle se rozkládá, to vše závisí na použitých ingrediencích. Jemné částečky rybí moučky vytvářejí po navlhčení neaktivní směs, která je ideální pro rychlé rozložení krmiva kolem háčku. To může být také koule, nebo baňkování v jako slop.

F1 Green je součástí větší řady zahrnujících návnady, krmné pelety, pasty a kapaliny, které lze používat samostatně nebo ve spojení s jinými návnadami.

Pokyny pro míchání

F1 Green se snadno mísí. Vyprázdněte 2 kg pytel krmení do kulatého kbelíku, naplňte 2litrovou vana na červy vodou, nalijte na krmení a důkladně promíchejte, poté nechte 30 minut odpočívat, během této doby se voda vsákne do krmení. . Pak pro nejlepší výsledky; Chcete-li odstranit případné hrudky a vytvořit rovnoměrnou konzistenci, protáhněte návnadu hádankou a je připravena k použití.

Při rybaření může slunce a vítr krmení trochu vysušit, pro boj s tím můžete smíšené krmení přikrýt vlhkým ručníkem nebo pokud vyschne, přidejte trochu více vody a znovu promíchejte.