zoufalirybari.cz

Shimano Naviják Stradic 4000 FL

Neodolatelný produkt Shimano Naviják Stradic 4000 od předního výrobce Shimano můžete nakoupit právě nyní za báječnou cenu! Stojí teď u nás 5 129 Kč.
Shimano Naviják Stradic 4000 FL
Ověřit dostupnost »
Značka: Shimano
5 129

Produktová řada navijáků STRADIC je velmi dobře známá a vysoce hodnocená stovkami tisíc rybářů po celém světě.

Produktová řada navijáků STRADIC je velmi dobře známá a vysoce hodnocená stovkami tisíc rybářů po celém světě. Za celou spoustu let Stradic přináší těmto rybářům stejnou zkušenost – jde o silný a spolehlivý naviják, který nikdy nikoho nenechá na holičkách. Nový Stradic FL je pokračovatelem úspěšné řady FK, a proto nese stejné vlastnosti – pevnost a spolehlivost.

Přesto přináší nová úžasná vylepšení:

1. Vylepšená hladkost rotace (MicroModule II, Silent Drive)

2. Životnost a odolnost (pevná převodovka Hagane, ochrana X Protect)

3. Odhazovací parametry (velký zdvih cívky).

Tyto parametry činí z navijáku Stradic FL ideální všestranný přívlačový naviják, který lze využít pro všechny běžné techniky sladkovodního rybolovu. Je velmi vhodný především při lovu, kdy je pevnost a spolehlivost navijáků klíčová – při lovu na řece, při chytání velkých ryb a s většími nástrahami. Stejně tak se tento naviják uplatní pro mořský pobřežní rybolov. Protože produktová řada nabízí celou řadu velikostí a převodových poměrů, je Stradic skvělou volbou pro každého rybáře bez ohledu na techniku a druh ryby.