zoufalirybari.cz

Shimano Naviják Vanquish C3000M HG FC

Tento exkluzivní kousek Shimano Naviják Vanquish C3000M od značky s dlouholetou historií Shimano lze koupit právě teď u nás za mimořádně nízkou cenu. Na našich stránkách za 9 922 Kč.
EAN: 0022255269520
Shimano Naviják Vanquish C3000M HG FC
Ověřit dostupnost »
Značka: Shimano
9 922

Vlajková loď Magnumlite série Shimano navijáků. Extrémně lehký a silnější než kdykoliv před tím.

Vlajková loď Magnumlite série Shimano navijáků. Extrémně lehký a silnější než kdykoliv před tím.

Díky originálním SHIMANO technologiím INFINITYXROSS a INFINITYDRIVE je nový Vanquish FC opravdovým klenotem mezi ultra lehkými přívlačovými navijáky. Díky technologii INFINITYLOOP, která je unikátní pro modelové řady Stella a Vanquish FC získáte absolutně dokonale hladký chod při navíjení a přesnost náhozů, jako nikdy před dříve!

Unikátním prvkem nové řady Vanquish FC je i technologie ANTI-TWIST Fin (elastická a odnímatelná „ploutvička“), která drží neustálé napětí mezi vlascem a cívkou, pro eliminaci nechtěného zamotání.

Jako jeden ze dvou modelů přívlačových navijáků z produkce SHIMANO (dosud charakteristická pouze pro model STELLA FK) je i unikátní technologie brzdových podložek, DURACROSS DRAG. Tyto podložky mají oproti karbonovým a plstěným podložkám větší brzdnou schopnost a tím i lepší efektivitu při záseku a zdolávání. Brzdné podložky DURACROSS DRAG mohou svým vzhledem připomínat klasické plstěné podložky, ale jejich účinnost převyšuje i doposud populární cross carbon podložky.

Vanquish FC svým designem a technologickým základem představuje vrchol mezi odlehčenými přívlačovými navijáky na trhu.