zoufalirybari.cz

Mikbaits Rozpustné boilie TactiQ Ananas N-BA 250ml – 16mm

Často hledaný výrobek Mikbaits Rozpustné boilie TactiQ Ananas od společnosti se zárukou kvality Mikbaits jednoduše můžete najít v naší online nabídce ve výhodné akci. Produkt momentálně prodáváme za 149 Kč.
Mikbaits Rozpustné boilie TactiQ Ananas N-BA  250ml - 20mm

TactiQ je řada produktů určených zejména pro krátkodobé chytání, závodní lov, lov chladné vodě, nebo tehdy, když ryby neberou. 

 

TactiQ je řada produktů určených zejména pro krátkodobé chytání, závodní lov, lov chladné vodě, nebo tehdy, když ryby neberou. Proto jsou všechny TactiQ produkty mimořádně atraktivní, okamžitě působící a především nesmírně účinné. Na jejich vývoji se podílí naši špičkoví závodníci, kteří každoročně slaví úspěchy na mnoha typech závodů. Rozpustné boilie se okamžitě po vhození do vody začíná rozpouštět a uvolňovat lákavé signály. Jsou to nejdráždivější kuličky, jaké jsme kdy vyrobili. Jen mějte na paměti jejich rychlý rozpad, který dle teploty vody může být od desítek minut po několik málo hodin. Měkčené pelety se středovým otvorem jsou nesmírně atraktivní nástrahou. Jejich měkkost, rozpustnost a okamžitá účinnost je pro ryby takřka neodolatelná.