zoufalirybari.cz

LK Baits Nutrigo Amur Spirulina Grass 20mm 150ml

Oblíbený produkt LK Baits Nutrigo Amur Spirulina od značky LK Baits je k dostání zde teď za báječnou cenu! Nabídky již od 279 Kč.
EAN: 8595602025718
LK Baits Nutrigo Amur Spirulina Grass 20mm 150ml

Šťavnatá nástraha, které neodolá žádný amur. Dokonale vyladěné sousto, které je inspirováno samou přírodou a dlouhodobým pozorováním amurů, kteří milují šťavnaté zelené lísty, řasu a semínka.

Šťavnatá nástraha, které neodolá žádný amur. Dokonale vyladěné sousto, které je inspirováno samou přírodou a dlouhodobým pozorováním amurů, kteří milují šťavnaté zelené lísty, řasu a semínka. Díky naší unikátní technologií jsme dokázali nástrahu naplnit chlorofilem, spirulinou, španátem, ale i naším unikátním louhem vrbových lístků a květů.

Pokud chytáte v blízkosti vodních řas, pod převislými vrby nebo v blízkosti stulíků, určitě vyzkoušejte tuto geniální nástrahu. Propíchnutím nástrahy se do okolí nástrahy začne šířit neodolatelný potavní signál z přírody, který amuři tak milují. Nástraha je ke všemu dokonale vyvážená, tak aby jí amur snadněji nasál svými malými ústy. Patentově chráněno. Bez umělých konzervantů. Můžete zkusit i pro lov kaprů!