Hotspot Design Kšiltovka Crank

Kvalitní a levný produkt Hotspot Design Kšiltovka Crank od výrobce s mnohaletou tradicí Hotspot Design máte možnost najít tady a teď za outletovou cenu. Pouze nyní za 680 Kč. EAN: 8054382264323
Hotspot Design Kšiltovka Crank
680 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost »

Popis produktu

Jedna
z
„nejostřejších“
kšiltovek
od
Hotspot
Design
určená
všem
milovníků
přívlače
a
lovu
dravců.
Lze
ji
skvěle
kombinovat
s
tričkem
CRANK!

Jedna z „nejostřejších“ kšiltovek od Hotspot Design určená všem milovníků přívlače a lovu dravců. Lze ji skvěle kombinovat s tričkem CRANK!

Kšiltovka z 90% polyesterové osmanské látky a 10% bavlny, černá / šedá barva, unisex, univerzální velikost. Osmanská tkanina má mírný síťový efekt, je to prodyšná a roztažitelná tkanina, která zabraňuje změnám velikosti a deformaci kšiltovky. Zaručuje pohodlné nošení za všech podmínek.

  • Přední část čepice: Nástraha v dobře viditelném reliéfním potisku s „adrenalinovými“ linkami vyšívanými na obou stranách.
  • Kšilt: Vytištěný text Crank v reliéfním výrazném tisku a „adrenalinová“ linie a logo Hotspot Design vyšívané, na přední straně kšiltu logo Hotspot Design v kontrastní barvě, vytištěné po celé délce.
  • Zadní část : Kovová spona pro nastavení obvodu čepice. Na logu pásky vyšívaný nápis Hotspot design. Spona s logem Hotspot Design