zoufalirybari.cz

Delphin Taška Crossbody Darx Atak! Swift

Neodolatelný produkt Delphin Taška Crossbody Darx od dodavatele s dobrým jménem Delphin pořídíte zrovna dneska trvale výhodně. Akční cena 947 Kč.
EAN: 8586018504140
Delphin Taška Crossbody Darx Atak! Swift

Maximálně praktická přívlačová taška s důmyslnými řešeními, která z vás udělají efektivního a pohotového lovce.

Maximálně praktická přívlačová taška s důmyslnými řešeními, která z vás udělají efektivního a pohotového lovce. Základ tašky tvoří populární model ATAK! Swift, který však tentokrát přinášíme v tmavším, stylovějším a sportovnějším designu.

Díky crossbody provedení lze umístit tašku na hruď a tak usnadnit přístup k nástrahám a vybavení bez potřeby skládání tašky z ramene, čímž šetří čas na to nejpodstatnější – samotný lov. Přístup do hlavního úložného prostoru tašky umožňuje suchý zip, pomocí něhož je přístup ještě rychlejší a jednodušší.

Hlavní úložný prostor ukrývá plastovou krabici s vyjímatelnými vnitřními příčkami, do které si můžete uložit vaše oblíbené nástrahy. Menší zipovatelná kapsa obsahuje blok EVA pěny se zářezy pro uložení nástrah, které budou připraveny pro okamžité použití. Pěnový blok je přichycen pomocí suchého zipu, což umožňuje jeho rychlé vyjmutí, případně výměnu. Kapsu lze otevřít do polohy pro komfortní přístup a látka našitá z obou stran kapsy zamezuje vypadnutí slaběji přichycených nástrah. Uvnitř se navíc nacházejí dvě menší kapsy ze síťoviny a jedna malá zipovatelná kapsa, kde je možné uložit dodatečnou rybářskou bižuterii. Spodní část kapsy je opatřena magnetem, který spolehlivě udrží dodatečné příslušenství na svém místě. Nejmenší zipovatelná kapsa nacházející se na vrchu tašky slouží k uložení rybářského vybavení jako například pean nebo kleště.

O maximální komfort při nošení se stará polstrování na zadní straně. Jednoduché odepínání popruhu je zajištěno pomocí robustního plastového klipu. Samozřejmostí jsou kvalitní zipy s plastovými taháčky pro snadné otevírání. Výrazné barevné lemy zvyšují viditelnost tašky za nepříznivých světelných podmínek.

Crossbody taška Delphin Darx ATAK! Swift je tmavší dvojče úspěšného modelu Delphin ATAK! Swift, která díky důmyslnému řešení a kvalitnímu zpracování, získala cenu Grand Prix na rybářském veletrhu For Fishing 2020 v kategorii: Rybolovná technika přívlač.

Technické parametry:

  • Ro