zoufalirybari.cz

Delphin Prut Niora TeleMatch 420cm 35g

Tento vynikající kus Delphin Prut Niora TeleMatch od známé značky Delphin máte možnost získat právě teď u nás ve výhodné akci! Zrovna nyní za cenu 1 121 Kč.
EAN: 8586018508681
Delphin Prut Niora TeleMatch 420cm 35g
Ověřit dostupnost »
Značka: Delphin
1 121

Špičkový bolonézový teleskopický prut, navržený a zkonstruovaný na kvalitním, ale hlavně odolném 24T blanku, který si poradí i s většími výzvami této rybolovné techniky.

Špičkový bolonézový teleskopický prut, navržený a zkonstruovaný na kvalitním, ale hlavně odolném 24T blanku, který si poradí i s většími výzvami této rybolovné techniky. Po správném sestavení dílů vzniká excelentně pracující celek s jemnou špičkou a pevnou páteří prutu. Kromě toho je matný černý blank velmi odolný a vyznačuje se také nízkou hmotností. Velké výhody matného černého blanku si ale všimnete hlavně při slunečných dnech, kde odraz světla bude minimální a nebude plašit opatrné jedince.

NIORA disponuje lehkými jednostopkovými SIC očky, která jsou během transportu dokonale chráněna plastovým krytem dodávaným spolu s prutem. Pro spolehlivé uložení navijáku bylo použito osvědčené sedlo, které téměř nezatěžuje blank a také přispívá k redukci celkové hmotnosti. Manipulaci s prutem usnadňuje černá FullShrink rukojeť. Díky tomu výborně sedne do ruky a také se pohodlně drží i během chladných dní. Na konci je osazena ocelovým prvkem, který zamezuje jejímu poškození.

Pokud patříte mezi rybáře, kteří propadli kouzlu lovu na plavanou, tak NIORA je prut, který by ve vaší výbavě neměl chybět.

  • Průměr blanku nad rukojetí: 15,6 mm
  • Počet oček: 7
  • Rukojeť: Shrink tube
  • Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 50 cm