zoufalirybari.cz

Delphin Naviják Queen MonoDRAG 2T 2000

Tento kvalitní výrobek Delphin Naviják Queen MonoDRAG od známé společnosti Delphin jde nakoupit tady teď za báječnou cenu! Aktuálně výhodně za 747 Kč.
EAN: 8586018487412
Delphin Naviják Queen MonoDRAG 2T 2000

Naviják od společnosti Delphin, na který netrpělivě čekaly zejména fanynky produktů ze série QUEEN.

Naviják od společnosti Delphin, na který netrpělivě čekaly zejména fanynky produktů ze série QUEEN. Tak jak je charakteristické pro tuto řadu určenou něžnému pohlaví, i QUEEN MonoDRAG je nezaměnitelný díky své růžové barvě. Ta je však v tomto případě velmi pohledně kombinovaná se zlatými a černými doplňky.

Samotný chod navijáku je velmi hladký a plynulý, na čemž má nepochybně největší zásluhu mechanismus s ideálním převodovým poměrem 5.1:1 a soustava 5+1 kuličkových ložisek. Pevné tělo zaručuje vynikající odolnost a dlouhou životnost navijáku.

Pogumovaná rukojeť na klice dokonale sedne mezi prsty a umožňuje pohodlnou manipulaci během lovu. Výhodou je také odhozová hrana na kovové cívce, díky které budou vaše hody nejen přesnější, ale také o něco delší. Za účelem maximálně přesných hodů je možné využít také kovový klip na uchycení vlasce. Citlivá brzda disponuje dostatečně velkou silou potřebnou k zastavení unikající ryby.

QUEEN MonoDRAG je vyráběn ve velikostech 2T a 3T a nepochybně bude skvostem výbavy každé rybářky.

Technické parametry:
  • Kapacita navijáku mm / m: 0.14 / 200, 0.16 / 155, 0.18 / 130
  • Převodový poměr: 5.1:1
  • Počet ložisek: 5+1
  • Hmotnost: 245g