zoufalirybari.cz

Delphin Naviják Hornet 50

Vysoce kvalitní produkt Delphin Naviják Hornet 50 od značky se zárukou kvality Delphin lze nakoupit tady a teď opravdu levně! Na našich stránkách za 672 Kč.
EAN: 8586018462242
Delphin Naviják Hornet 50

Model HORNET je atraktivní a moderní naviják postavený na ověřeném technickém základě. Díky ideálnímu dimenzování vnitřního mechanismu se tento naviják může pyšnit velmi dlouhou životností a solidním výkonem za výbornou cenu.

Model HORNET je atraktivní a moderní naviják postavený na ověřeném technickém základě. Díky ideálnímu dimenzování vnitřního mechanismu se tento naviják může pyšnit velmi dlouhou životností (kovové převody) a solidním výkonem za výbornou cenu. Široká paleta velikostí ho předurčuje k velmi rozsáhlému využití v různých rybolovných technikách. Grafitové tělo je velmi tuhé a nekroutí se ani pod zátěží. Díky kovové kličce s ergonomickým madlem výborně padne do ruky. Kovová cívka je dostatečně hluboká a v závislosti na velikosti poskytuje dostatek prostoru pro vaše potřeby. Díky dokonale vyváženému rotoru je chod tohoto navijáku velmi hladký a plynulý.

Technické parametry:
  • Model: Delphin HORNET 50
  • Kapacita navijáku mm / m: 0.22/400, 0.24/340, 0.26/290
  • Převodový poměr: 5.2: 1
  • Počet ložisek: 3 + 1
  • Hmotnost: 360 g