zoufalirybari.cz

Delphin Montáž na olovo PIN SWIVEL THE END 7ks

Zlevněný kus Delphin Montáž na olovo PIN SWIVEL od známého předního výrobce Delphin jednoduše najdete tady a teď za výprodejovou cenu. Zrovna nyní za cenu 100 Kč.
EAN: 8586018454575
Delphin Montáž na olovo PIN SWIVEL THE END 7ks

Sada je určena všem fanouškům montáže na olovo ve stylu PIN SWIVEL a obsahuje vše potřebné na její tvorbu v kamuflážovém provedení G-Round.

Sada je určena všem fanouškům montáže na olovo ve stylu PIN SWIVEL a obsahuje vše potřebné na její tvorbu v kamuflážovém provedení G-Round. Díky jejím prvkům vytvoříte až 6 kompletních montáží.

Balení obsahuje:

  • 6ks závěsných PIN klipů s gumičkou
  • 6ks kaprařských obratlíků velikosti 4
  • 6ks tvrdých gumiček proti zamotání délky 4cm

Série kaprařské bižuterie THE END v unikátním kamuflážovém G-Round vyhotovení dílů vyrobených vstřikovacím lisem v nejvyšší kvalitě. Ideální lom světla pod hladinou činí z těchto produktů téměř neviditelné prvky vodního světa. Částečně transparentní hnědá barva ve spojení s černými matnými částicemi jsou tím pravým receptem na bezchybné odprezentování koncové sestavy. Špičkové detaily, dlouhá trvanlivost a spolehlivé systémy pro vaše kaprařské návazce, to je THE END! Protože konec sestavy je nový začátek vašeho rybářského příběhu!