zoufalirybari.cz

Westin Gumová nástraha RingCraw Curltail Sangria – 9cm/5ks/6g

Tento kvalitní kousek Westin Gumová nástraha RingCraw Curltail od top značky Westin lze sehnat teď za skvělou cenu! Aktuálně za 169 Kč.
EAN: 5707549457313
Westin Gumová nástraha RingCraw Curltail Sangria - 9cm/5ks/6g
Ověřit dostupnost »
Značka: Westin
169

RingCraw kombinuje fantastickou akci s tlačením hodně vody a svůdným tvarem raka/langusty a anýzovou příchutí. Dejte ho na jigovou hlavičku nebo nějaký systémek a držte svůj prut pevně! Zaujme bassy, okouny a jiné dravce, kteří mají rádi raky a langusty. 

RingCraw kombinuje fantastickou akci s tlačením hodně vody a svůdným tvarem raka/langusty a anýzovou příchutí. Dejte ho na jigovou hlavičku nebo nějaký systémek a držte svůj prut pevně! Zaujme bassy, okouny a jiné dravce, kteří mají rádi raky a langusty. V těle má zabudovanou pořádnou porci soli, což zajistí, že když ryba na nástrahu zaútočí, tak se jí nebude chtít jen tak zbavit a také má díky tomu nástraha vyvážený chod.

RingCraw má podsadité tělo s hlubokým žebrováním a dvojitý twisterový ocas s zakončením ve tvaru kopýtka. Má jemnou akci i při velmi pomalém vedení. Žebra jsou na zádech rozevřená kvůli lepšímu napíchnutí na háček. Tvar nástrahy a její chod získají u dravců hodně zájmu a zajistí dobré chytání i v místech plných vázek.

  • Bez toxických ftalátů
  • Anýzová příchuť
  • Nasolené tělo pro lepší vyvážení
  • Dvojitý twisterový ocásek má perfektní chod při všech rychlostech
  • Otvor na háček na zádech
  • Skvělá úspěšnost zdolávání