zoufalirybari.cz

Suretti Deštník s bočnicí Full cover 2man 3,2m

Tento exkluzivní produkt Suretti Deštník s bočnicí Full od skvělého výrobce Suretti jde koupit v naší online nabídce za výprodejovou cenu! Právě nyní za 2 779 Kč.
Suretti Deštník s bočnicí Full cover 2man 3
Ověřit dostupnost »
Značka: Suretti
2 779

Deštník s bočnicí Full Cover s vrchlíkem ve tvaru čtverce. Švy jsou podlepené, po obvodu vrchlíku jsou čtyři očka k ukotvení, deštník je dodáván se čtyřmi stavitelnými provazy a kolíky. Deštník lze naklápět pomocí kovového CNC kloubu.

Deštník s bočnicí Full Cover s vrchlíkem ve tvaru čtverce. Švy jsou podlepené, po obvodu vrchlíku jsou čtyři očka k ukotvení, deštník je dodáván se čtyřmi stavitelnými provazy a kolíky. Deštník lze naklápět pomocí kovového CNC kloubu. Žebra jsou z ocelových drátů 1,6 m dlouhých, eloxovaných černou barvou. Středová tyč je teleskopická s novým, velmi spolehlivým adaptérem, který vnitřní trubku svírá po celém obvodě.

Deštník vzhledem ke své velké ploše není vhodný do větrného počasí. Pro zvýšení stability lze použít set na podporu deštníku.

Rozměr stran rozloženého deštníku je 2,2 x 2,2 m, výška bočnice 140cm. Do vnitřního prostoru lze s přehledem umístit dvě lehátka standartních rozměrů. Vchodové dveře mají slídové okno a lze je srolovat.

  • Transportní délka je 1,58 m, váha 5,1 kg.
  • Deštník je dodáván v přepravním obalu.
  • Odepínatelné bočnice