zoufalirybari.cz

Starbaits Boilie Probiotic Spicy Chicken – 14mm 1kg

Tento kvalitní a levný kus Starbaits Boilie Probiotic Spicy Chicken od dodavatele kvalitních produktů Starbaits lze nakoupit právě extra výhodně. Výhodně teď u nás za 925 Kč.
EAN: 3297830434243
Starbaits Boilie Probiotic Spicy Chicken - 14mm 1kg

Red One má jednoznačně nejrychlejší lákací schopnost ze všech boilies na trhu. Receptura je postavena na ingrediencích, které se začnou okamžitě uvolňovat po dopadu do vody. Jasná volba na výpravy na pár hodin s univerzálním použitím na všech vodách a ve všech podmínkách.

Legendární kuřecí aroma se specifickou směsí koření se vrací opět na scénu. Znalci Starbaits značky dobře ví, že v 90tých letech tato příchuť významně bodovala na největších kaprařských závodech té doby.

Obsahuje prémiové kuřecí moučky doplněné o kvasnice, betaine, výtažky z jater, minerály a oleje.To vše je doplněné směsí pálivého koření, které mu dodává charakteristickou vůni a chuť. Použití je celoroční.

Pro Spicy Chicken lze použít jak na dlouhodobé krmení, tak i na krátké výpravy. Stejně jakou celou řadu Probiotic, oceníte i Pro Spicy Chicken při rychlém krátkém lovu, díky jeho okamžité vysoké atraktivitě.