zoufalirybari.cz

Mastodont Baits Boilie Chill Banana – 20mm 1kg

Tento exkluzivní produkt Mastodont Baits Boilie Chill Banana - od výrobce se zárukou kvality Mastodont Baits najdete právě teď u nás opravdu levně. Levně za cenu 549 Kč.
EAN: 8594187922009
Mastodont Baits Boilie Chill Banana - 20mm  1kg

Chill Banana je novinka v Boilies roku 2020. Nástraha obsažena všemi doposud získanými zkušenostmi správného kapraře. Toto Boilies je stavěno zejména na velké vodní plochy, nádrže, přehrady a velké řeky.

Chill Banana je novinka v Boilies roku 2020. Nástraha obsažena všemi doposud získanými zkušenostmi správného kapraře. Toto Boilies je stavěno zejména na velké vodní plochy, nádrže, přehrady a velké řeky. Boilies Chill Banana je více utaženy, nerozpadající se a má jemnější strukturu tak, aby vydrželo čekat i delší dobu na „toho správného“ trofejovou kapra. Tato kulička je ale zároveň dostatečně atraktivní, aby fungovala rychle, efektivně, celoročně.

Obsahuje zejména snadno stravitelné rybí moučky a uhlohydráty. Tato kombinace zaručuje dokonale vyvážený obsah proteinů, energie a výbornou stravitelnost. Tyto vlastnosti doplňují extrakty, aminokyseliny a mix esencí a esenciálních olejů, kde dominuje hlavně banán a aroma mořských korýšů. Boilies je slané a výrazně pálivé chuti, co kapři milují!