zoufalirybari.cz

Shimano Prut Tribal TX-7A Carp 3,66m 3,5lb

Neodolatelný produkt Shimano Prut Tribal TX-7A Carp originál od značky Shimano lze koupit právě teď za výprodejovou cenu. Právě teď za cenu 7 679 Kč.
EAN: 8717009873406
Shimano Prut Tribal TX-7A Carp 3
Ověřit dostupnost »
Značka: Shimano
7 679

Řada Tribal TX-7 byla navržena tak, aby zvládla velké a náročnější vody. 

Řada Tribal TX-7 byla navržena tak, aby zvládla velké a náročnější vody. Díky síle a výkonu, které jsou hlavními atributy tohoto modelu, umožňuje tato řada jedny z nejdelších nahazovacích schopností mezi modely Shimano Tribal. Přesto však pruty zůstávají klamavě štíhlé, lehké a citlivé.
Pokud lovíte na velkých vodách, kde je k dosažení úlovku zapotřebí daleké nahazování, nové TX-7 vás rozhodně osloví. Model TX-7 dříve překonal světový rekord turnaje v nahazování 4oz olova s délkou 226 metrů!

Nová generace je vyvinuta ve stejném duchu, ale s pokročilejší technologií, aby opět překonávala rekordy. U modelů s nejvyšší libráží pocítíte sílu ukrytou v téměř nemožně tenkém blanku, zatímco konvenčnější modely mezi 2,75 lb a 3,25 lb nabízejí vynikající kompromis mezi vrhací silou, přesností a funkčností při zdolávání ryby.
Přidáním technologie NANOSHEET a uhlíkových vláken M40X se blank stává citlivějším a má rychlejší zotavovací schopnosti po nahození. To vše vás podpoří v nejdelších náhozech, jaké jste kdy doposud udělali. Nová řada TX-7 je silná a výkonná, ale zároveň velmi šetrná při zdolávání ryby pod špičkou prutu. Pro ještě větší maximalizaci výkonu byla na blanky namontována zirkonová vodítka Kigan z nerezové oceli, která zajišťují neutuchající sílu bez zvýšení hmotnosti. Řadu TX-7 doplňuje sedlo navijáku Fuji DPS a EVA Rukojeť, se kterými můžete bez obav vyrazit i na ta největší vody.