zoufalirybari.cz

Shimano Naviják Vanquish C3000M HG FB

Tento velmi oblíbený kus Shimano Naviják Vanquish C3000M od známé značky Shimano můžete nakoupit aktuálně na našich stránkách v akci. Cenově vychází na 10 475 Kč.
EAN: 0022255225458
Shimano Naviják Vanquish C3000M HG FB
Ověřit dostupnost »
Značka: Shimano
10 475

Naviják z nového programu Quick Response je lehký a mimořádně citlivý, s malým momentem setrvačnosti.

Naviják z nového programu Quick Response je lehký a mimořádně citlivý, s malým momentem setrvačnosti. O lehkou a snadnou rotaci se postará jedinečná konstrukce rotoru Magnumlite. Vysoké citlivosti je dosaženo kombinací uložení Silent Drive a mikromodulární převodovky (Micromodule Gear II). Naviják je vhodný pro lehké až ultralehké techniky rybolovu, zaměřené především na okouny, pstruhy a candáty.

Tělo Hagane, převodovka Micromodule Gear II, Silent Drive, Magnumlite rotor, řešení převodovky X-Ship, G Free Body, cívka AR-C Spool, kuličková ložiska S A-RB.

Specifikace

Na Zoufalí rybáři najdete velké množství rybářského vybavení za bezvadné ceny. Kupte si rybářské potřeby, pruty, navijáky, nástrahy od známých výrobců rybářských potřeb. Naše heslo zní – s námi chytnete vše. Pořiďte si kvalitní rybářské potřeby a načerpejte inspiraci v našem rybářském magazínu. Zoufalí rybáři nakonec nebudete.

© 2023, Copyright Vyhledávač rybářských potřeb

hmotnost navijáku (g) 170
kuličková ložiska – typ S A-RB
kuličková ložiska (ks) 11+1
kapacita cívky (mm/m) 0,25/210
převodový poměr 6,0:1
návin na 1 otočení kličky (cm) 89
materiál těla hořčíkové slitiny
typ kličky jednoduchá
materiál cívky hliník kovaný zastudena
náhradní cívka NE
maximální brzdná síla (kg) 9