zoufalirybari.cz

Savage Gear Adventní Kalendář Predator

Tento zlevněný výrobek Savage Gear Adventní Kalendář od oblíbené značky Savage Gear máte možnost najít v naší aktuální nabídce extra výhodně! Akční ceny již od 3 999 Kč.
Savage Gear Adventní Kalendář Predator

Savage Santa připravil úžasný výběr nástrah a příslušenství Savage Gear, díky kterému bude vánoční nakupování tou nejjednodušší věcí na světě. 

Savage Santa připravil úžasný výběr nástrah a příslušenství Savage Gear, díky kterému bude vánoční nakupování tou nejjednodušší věcí na světě. Překvapte svého manžela, manželku, dítě nebo nejlepšího kamaráda rybáře, který nikdy nic nechytí, dokonalým rybářským adventním kalendářem.

Dopřejte svému blízkému každé ráno po celý prosinec velký úsměv na tváři. Ať se vaše svátky blýskají nástrahami a velkými rybami. Doufáme, že nástrahy v tomto adventním kalendáři zaplní každý kout vaší rybářské krabičky prémiovými produkty od teď navždy.

Veselé rybářské Vánoce od společnosti Savage Gear!

Balení:

Štika, okoun, candát: Nástrahy a příslušenství na okouny, candáty a štiky. Obsahuje 24 kusů prémiových produktů – gumové nástrahy, woblery a další příslušenství.