zoufalirybari.cz

Prologic Taška Element Storm Safe Carryall 25L

Tento exkluzivní kousek Prologic Taška Element Storm Safe Carryall od známé značky Prologic pohodlně nakoupíte právě nyní na našich stránkách opravdu výhodně! Ceny již od 1 193 Kč.
EAN: 5706301727244
Prologic Taška Element Storm Safe Carryall 25L
Ověřit dostupnost »
Značka: Prologic
1 193

Řada extrémně odolných a robustních tašek a pouzder, které odolají jakýmkoliv podmínkám a jakémukoliv počasí.

Řada extrémně odolných a robustních tašek a pouzder, které odolají jakýmkoliv podmínkám a jakémukoliv počasí. Jsou vyrobeny z 1,5mm a 1mm silného EVA materiálu se zvláštním důrazem na oblasti, kde jsou nejvíce namáhané – zkrátka jsou navrženy tak, aby vydržely co nejdéle.

Všechny produkty této řady těží z našeho konceptu Storm Safe, který zabraňuje vniknutí vody dovnitř i za těch nejdrsnějších povětrnostních podmínek. Velikosti pouzder jsou navrženy tak, aby menší přesně pasovaly do větších a ty ještě do tašek. Dohromady tak tvoří praktický modulární systém. Díky tomu budete přesně vědět, kde co máte a nebudete se muset přehrabovat všemi věcmi, abyste něco našli.

Velká taška Carryall disponuje na přední straně kapsou na zip, do které pasuje většina středně velkých plastových boxů nebo penálů na návazce, a jednou kapsou na zip na víku, která je ideální na uložení například hlásičů nebo hrazd. Všechny tašky jsou vybaveny odnímatelným a plně nastavitelným ramenním popruhem, transportními poutky a vysoce kvalitními antikorozními zipy s vysoce viditelnými úchyty.

  • Extra odolný 1,5mm a 1mm silný EVA materiál Storm Safe
  • Modulární systém pouzder a tašek
  • Kamuflážový vzor Bank Bound
  • Vysoce kvalitní antikorozní zipy s vysoce viditelnými úchyty
  • Nastavitelný polstrovaný ramenní popruh
  • Ergonomická transportní poutka
  • Rozměry: 38x27x29cm (25L)