zoufalirybari.cz

Naviják Shimano Power Aero 14000 XSC PG

Hodně prodávaný produkt Naviják Shimano Power Aero 14000 od dodavatele s dlouholetou historií Shimano máte možnost koupit momentálně za parádní cenu! Ve skvělé akci za 10 025 Kč.
EAN: 0022255274449
Naviják Shimano Power Aero 14000 XSC PG
Ověřit dostupnost »
Značka: Shimano
10 025

Název Power Aero XTC / XSC určitě plně odpovídá svému jménu. Tento Japonský naviják, doslova po okraj naplněný nejpokročilejší technologií se vyznačuje dokonalým designem a zpracováním.

Název Power Aero XTC / XSC určitě plně odpovídá svému jménu. Tento Japonský naviják, doslova po okraj naplněný nejpokročilejší technologií se vyznačuje dokonalým designem a zpracováním. Díky nejnovějším technologiím, včetně systému Infinity Drive a elegantnímu dvoubarevnému finiši, je Power Aero vizuálně ohromující a výkonnostně nepřekonatelný model své kategorie.

Power Aero je synonymem navijáku pro opravdové rybáře. Od svého uvedení na trh si získal obrovskou popularitu a důvěru mnoha tisíců rybářů po celé Evropě. Ve skutečnosti existuje velká skupina rybářů, kteří upřednostňují tento model i před vlajkovou lodí, navijákem Aero Technium Mgs. Při jeho používání okamžitě poznáte originální hladkost chodu, a i při extrémním zatížení, budete ohromeni tím, jak nejnovější technologie Infinity Drive spolupracuje s HAGANE a X-SHIP převody tak, aby vytvořili pozoruhodně lehčí pocit při navíjení.

Díky technologiím, jako jsou HAGANE GEAR, za studena lisované tělo HAGANE BODY, X-SHIP, dokonalé zjemnění chodu Infinity Drive a Silent Drive ale také technologii X-Protect je nové Power Aero navrženo tak aby splňovalo nejvyšší standardy kvality. Přidáním technologie Parallel Body se povedlo prodloužit reální dosažitelnou vzdálenost a přesnost náhozu tím, že eliminuje kontakt vlasce s blankem prutu během nahazování.

Hladké odvíjení vlasce z cívky je dále dosaženo uložením vlasce pomocí oscilace Super Slow 5, kombinované s AR-C cívkou a technologií Rigid Cast. Díky pokročilé, téměř okamžité brzdě Hi-Speed drag můžete hravě přepínat z povolené cívky do bojového módu pouhým pootočením brzdní matice, nebo velmi rychle přitáhnout brzdu těsně před náhozem. Navijáky Power Aero jsou dodávány se s dvěma cívkami a sadami redukcí. Power Aero prostě zvládne cokoliv s absolutním přehledem. Zažijte nejpopulárnější big pit kaprový naviják na trhu na vlastní kůži! Zažijte sílu Power Aero a technologií Shimano I vy.

  • Jeden z nejpopulárnějších Big-Pit navijáků Shimano, navržený pro dostažení bezchybné dokonalos