zoufalirybari.cz

Nash Taška Subterfuge Hi-Protect Carryall – Large

Tento žádaný výrobek Nash Taška Subterfuge Hi-Protect Carryall - od populární značky Nash jednoduše seženete zde nyní opravdu levně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 699 Kč.
EAN: 5055108936268
Nash Taška Subterfuge Hi-Protect Carryall - Medium
Ověřit dostupnost »
Značka: Nash
2 699

Nash Subterfuge je řada, která nabízí prvotřídní kvalitu s použitím těch nejkvalitnějších materiálů s naším vlastním patentovaným Nash camo vzorem, který můžete najít v řadě Scope.

Nash Subterfuge je řada, která nabízí prvotřídní kvalitu s použitím těch nejkvalitnějších materiálů s naším vlastním patentovaným Nash camo vzorem, který můžete najít v řadě Scope. Taškovina Nash Subterfuge je volba pro kapraře, kteří požadují kvalitu za rozumnou cenu. Prvky jako jsou kamuflážované popruhy, podšívky a síťované kapsy, ramenní popruh s neoprenem, elastické úchyty a odolné zipy, tvoří tuto tašku tak, aby vydržela.

Jedná se o většího brášku tašek s profilem Hi-Protect, která je určena také pro umístění do trakařů. Taška je zvětšena o prostor, který využijete při delších vycházkách. Je ideální pro kapraře, kteří chtějí mít vše pohromadě na jednom místě, obzvlášť je skvělá ve spojení s Medium Carryall taškou. Vše potřebné pro týdenní rybaření, ať už doma či v zahraničí, najdete v jedné tašce.

Hi-Protect Medium Carryal

Praktická, vysoce odolná taška s dnem z EVA materiálu a vyztuženými boky zajišťuje, že zavazadlo zachovává svůj tvar i když je z části naplněno. Umožňuje snadný a rychlý přístup do tašky kdy chcete. Nízký profil tašky Hi-Protect umožňuje snadné zasunutí pod lehátko
a k maximalizování využitelnosti prostoru uvnitř nových kompaktních přístřešků jako je Titan Hide.

  • Profil tašky umožňuje tašku uložit na trakař nebo zajišťuje úsporu místa v přístřešku.
  • Obsahuje upevňovací popruh na suchý zip pro uchycení na předku trakaře.
  • Je zde horní přihrádka na zip pro tackle box s bižutérií, která je snadno přístupná i pod lehátkem.
  • Má také dvě boční kapsy a dvě vnitřní kapsy na zip.
  • Obsahuje polstrovaný, nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh.

Rozměry:

  • Hi-Protect Medium Carryall: 24.5cm (v) x 58cm (š) x 30cm (h)
  • Hi-Protect Large Carryall: 36.5cm (v) x 58cm (š) x 30cm (h)