zoufalirybari.cz

Nash Floating Tiger Nut

Velmi žádaný výrobek Nash Floating Tiger od přední značky Nash je k sehnání bezpečně online napořád výhodně. V akci od 296 Kč.
EAN: 5055108988304
Nash Floating Tiger Nut
Ověřit dostupnost »
Značka: Nash
296

Umělé plovoucí tygří ořechy, které vypadají téměř indenticky jako ty skutečné.

Umělé plovoucí tygří ořechy, které vypadají téměř indenticky jako ty skutečné. Jsou dostatečně vzlínavé tak, aby zvedly i menší velikosti háčků (8-10) a také aby fungovaly jako neutrálně vyvážené nástrahy Wafters s většími velikostmi háčků. Vzlínavost lze také upravit pomocí různých doplňků, jako jsou nástrahové vrtáčky Bait Screw, Cling-On Tungsten Putty, Hook Kicker a jiné.

Balení obsahuje umělé plovoucí tygří ořechy různých průměrů (12-15 mm), tak aby byla zaručena všestrannost dle preferencí nebo v závislosti na velikosti použitého háčku. Doporučujeme je použít tam, kde se nacházejí vodní živočichové, kteří rádi ničí nástrahy, například raci.

Všechny umělé nástrahy Nash doporučujeme namáčet do našich atraktorů pro zvýšení jejich atraktivity. Pokud rádi krmíte tygřím ořechem, doporučujeme je namočit to Talinu, aby byla zaručena stejná příchuť nástrahy, jako krmeného tygřího ořechu.

Balení obsahuje: 6 ks