zoufalirybari.cz

Nash Bushwhacker Baiting Pole System 15m

Exkluzivní produkt Nash Bushwhacker Baiting Pole od výrobce s mnohaletou tradicí Nash snadno pořídíte aktuálně extra se slevou. Cenově vychází na 5 899 Kč.
EAN: 5055108920762
Nash Bushwhacker Baiting Pole System 15m
Ověřit dostupnost »
Značka: Nash
5 899

Další level v preciznosti umístění vašich koncových montáží a návnad do těch nejnepřístupnějších míst, pod stromy a keře, do ok mezi lekníny a tak dále. Bushwhacker Baiting Pole má v základu 15m a je 10ti dílná.

Další level v preciznosti umístění vašich koncových montáží a návnad do těch nejnepřístupnějších míst, pod stromy a keře, do ok mezi lekníny a tak dále. Bushwhacker Baiting Pole má v základu 15m a je 10ti dílná. Obsahuje plovoucí lopatku a lze ji rozšířit a efektivně používat i na vzdálenost až 45 metrů! Rychloupínací pružinové tlačítko umožňuje snadnou montáž a demontáž na 1,5m dlouhé tyče vyrobené ze sklolaminátu. Odnímatelná lopatka má po obou stranách vzduchový plovák pro zajištění stability a to i na větších vzdálenostech nebo rozvlněné hladině bez dalších dodatečných plováků. Lopatka pojme kolem 1 kilogramu návnady. Uvnitř je zahloubení pro umístění zátěže, a také jsou zde dvě drážky zabraňující pohybu nebo uvolnění montáže které zároveň umožňují konečné došponování vlasce a celé sestavy před jejím položením. Ideální pomocník pro umístění montáží na dříve  nedosažitelné hotspoty! 

  • Dodává se v černé brašně.
  • Další 1,5 metrové sekce pro prodloužení jsou prodávany samostatně.