zoufalirybari.cz

Mivardi Naviják Kappa 8000 + Mivardi Vlasec CamoCODE Mainline 0.355mm 600m

Žádaný produkt Mivardi Naviják Kappa 8000 + Mivardi Vlasec od výrobce s dobrým jménem Mivardi jednoduše získáte v naší internetové nabídce za výborné peníze. Akční cena 1 599 Kč.
Mivardi Naviják Kappa 8000 + Mivardi Vlasec CamoCODE Mainline 0.355mm 600m
Ověřit dostupnost »
Značka: Mivardi
1 599

Mivardi Naviják Kappa + Mivardi Vlasec CamoCODE MAINLINE. Model navijáku s volnoběžným brzdovým systémem a nadstandardní kvalitou zpracování a kaprařský vlasec nejvyšší třídy.

Mivardi Naviják Kappa + Mivardi Naviják CamoCODE Mainline : Model navijáku s volnoběžným brzdovým systémem a nadstandardní kvalitou zpracování. Je dostupný v neobvykle širokém množství velikostí od vysokokapacitních modelů, vhodných na kaprařinu až po malé velikosti, určené pro lov na method feeder. Úniková i zdolávací brzda jsou dokonale citlivé a celkový chod navijáku přesvědčuje o své kvalitě při prvním zatočení. Naviják je osazen deseti kuličkovými ložisky a odolnou mechanikou přesné oscilace.

Kaprařský vlasec nejvyšší třídy. Jeho proměnlivé zbarvení ve čtyřech různých odstínech zajišťuje dokonalé splynutí s různými povrchy dna. Vyznačuje se velkou poddajností a minimálním kroucením. Velmi nízká průtažnost je vhodná pro lov na velké vzdálenosti. Vysoká oděruvzdornost zvýší vaše šance na zdolání ryby v obtížných podmínkách při lovu ve vázkách.

Parametry

Hmotnost 0,717 kg
Kapacita cívky 0,30mm / 775m
Počet náhradních cívek 1 grafitová
Počet ložisek 10
Převodový poměr 5,2 : 1
Velikost 8000