zoufalirybari.cz

Mivardi Naviják Kappa 4000 + Mivardi Vlasec CamoCODE Mainline 0.255mm 600m

Ve slevě tento produkt Mivardi Naviják Kappa 4000 + Mivardi Vlasec od značky s dobrým jménem Mivardi lze nakoupit tady a teď napořád výhodně! Aktuálně stojí u nás 1 199 Kč.
Mivardi Naviják Kappa 4000 + Mivardi Vlasec CamoCODE Mainline 0.255mm 600m
Ověřit dostupnost »
Značka: Mivardi
1 199

Vlasec Kappa + Naviják CamoCODE Mainline : Model navijáku s volnoběžným brzdovým systémem a nadstandardní kvalitou zpracování a kaprařský vlasec nejvyšší třídy.

Kappa + CamoCODE MAINLINE : Model navijáku s volnoběžným brzdovým systémem a nadstandardní kvalitou zpracování. Je dostupný v neobvykle širokém množství velikostí od vysokokapacitních modelů, vhodných na kaprařinu až po malé velikosti, určené pro lov na method feeder. Úniková i zdolávací brzda jsou dokonale citlivé a celkový chod navijáku přesvědčuje o své kvalitě při prvním zatočení. Naviják je osazen deseti kuličkovými ložisky a odolnou mechanikou přesné oscilace.

Kaprařský vlasec nejvyšší třídy. Jeho proměnlivé zbarvení ve čtyřech různých odstínech zajišťuje dokonalé splynutí s různými povrchy dna. Vyznačuje se velkou poddajností a minimálním kroucením. Velmi nízká průtažnost je vhodná pro lov na velké vzdálenosti. Vysoká oděruvzdornost zvýší vaše šance na zdolání ryby v obtížných podmínkách při lovu ve vázkách.

Parametry

Hmotnost 0,367 kg
Kapacita cívky 0,25mm / 190m
Počet náhradních cívek 1 grafitová
Počet ložisek 10
Velikost 4000
Převodový poměr 5,2 : 1