zoufalirybari.cz

Korda Taška Compac Framed Carryall Large

Oblíbený a kvalitní produkt Korda Taška Compac Framed od našeho předního výrobce Korda můžete nakoupit na našich stránkách nyní pořád výhodně! Právě lze objednat jen za 4 190 Kč.
EAN: 5060929023370
Korda Taška Compac Framed Carryall Large
Ověřit dostupnost »
Značka: Korda
4 190

Korda Compac Large Framed Carryall je větší ze dvou verzí, s vnitřní kapacitou 31 litrů nabízí více možností vnitřního a externího úložiště.

Korda Compac Large Framed Carryall je větší ze dvou verzí, s vnitřní kapacitou 31 litrů nabízí více možností vnitřního a externího úložiště.
Může se pochlubit hliníkovým rámem s práškovým nástřikem pro pevnost a tuhost.

Vychází ve skutečnosti z velmi starého a klasického designu, původního batohu Efgeeco, který měl rám a nohy, což zajistilo, že se do něj nedostalo bahno nebo voda, když stál na zemi.

Uvnitř je otevřená přihrádka pro uložení objemnějších předmětů, doplněná odnímatelným lisovaným tácem navrženým pro použití jako bivakový stůl.
Pokud vyjmete tvarovaný tác, tvrdé, polstrované víko může také sloužit jako stůl.

Z vnější strany má taška pět kapes, z nichž čtyři jsou navrženy tak, aby doplňovaly kapsy Compac 100, 110, 125 a 140 EVA.

Přední kapsa je dostatečně velká, aby se do ní vešel Korda Tackle Box, což pomáhá maximalizovat prostor v hlavní komoře.
Přední kapsa je dodávána se dvěma vnitřními organizéry, které lze nakonfigurovat tak, aby vyhovovaly vašim individuálním požadavkům, zatímco koncové kapsy mají tvarované porty pro snadný přístup k nabíjecím kabelům.

Taška je umístěna na čtyřech samonivelačních nožkách z bláta.
To nejen udržuje stabilitu, ale také zvedne základnu přenosné tašky z podlahy, takže je ideální pro rybaření těch „ne tak ideálních“ plavek.

Zavazadla Compac jsou vyráběna s použitím vysoce výkonných tkanin a komponentů vojenské kvality, což vytváří organizovaný, pevný, lehký a odolný zavazadlový systém.

  • Celkové rozměry: 59 cm x 36 cm x 44 cm
  • Rozměry hlavní komory: 45 cm x 22 cm x 32 cm / 31 litrů