zoufalirybari.cz

Korda Taška Compac Duffle 30

Akční produkt Korda Taška Compac Duffle s pečetí kvality od značky Korda jde získat momentálně v naši nabídce za zcela nejnižší cenu! Akční cena již od 1 740 Kč.
EAN: 5060929025725
Korda Taška Compac Duffle 30
Ověřit dostupnost »
Značka: Korda
1 740

Compac Duffle 30 je Roll-Top taška vyrobená z vysoce kvalitního nepromokavého materiálu z PVC, díky čemuž je neuvěřitelně odolná a vodotěsná.

Compac Duffle 30 je Roll-Top taška vyrobená z vysoce kvalitního nepromokavého materiálu z PVC, díky čemuž je neuvěřitelně odolná a vodotěsná.

Tato taška je navržena tak, aby odolala všem druhům náročných podmínek, díky čemuž je ideální volbou pro život na břehu a pro každého, kdo potřebuje spolehlivou tašku, která uchová jeho věci v bezpečí a v suchu.

Jednou z výjimečných vlastností tašky Duffle 30 je vodotěsné zapínání.
Tento inovativní design zajišťuje, že taška je naprosto utěsněná a chrání vaši výstroj před vodou, prachem a jinými elementy.
Široký otvor také usnadňuje přístup k vašim věcem, i když je taška sbalená do plna.

Taška je dodávána is odnímatelným ramenním popruhem, který usnadňuje přenášení.
Zatímco dvoje poutka a zesílené rukojeti poskytují i další možnosti pro pohodlné a bezpečné přenášení nebo uložení tašky.

Další skvělou vlastností je její utíratelný povrch, který usnadňuje čištění a údržbu. Ať už se chystáte na rychle přenocovat nebo na týden v zámoří. Po návratu můžete tašku rychle otřít vlhkým hadříkem a udržet ji jako nový.

S kapacitou 30 litrů je Compac Duffle 30 ideální velikostí pro delší výlety i přenocování.
Je dostatečně prostorná, aby se do ní vešly všechny vaše nezbytnosti, a zároveň dostatečně kompaktní, aby se vešla na vozík nebo do prostoru pod nohy ve vašem autě.

Celkově je Duffle 30 spolehlivá a všestranná taška, která je vyrobena tak, aby vydržela.
Díky své odolné konstrukci, vodotěsnému uzávěru a praktickým funkcím je vynikající volbou pro každého, kdo potřebuje kvalitní tašku.

Taškovina Compac se vyrábí s použitím vysoce výkonných tkanin a komponentů vojenské kvality, čímž se vytváří organizovaný, pevný, lehký a odolný taškovinný systém.

  • Odolná a nepromokavá tkanina
  • Vodotěsný Roll-top uzávěr
  • Svařené švy
  • Široký otvor pro snadný přístup k obsahu
  • Odnímatelný ramenní popruh
  • Dvě poutka
  • Zesílené rukojeti pro přenášení
  • Jednoduše se čistí