zoufalirybari.cz

Delphin Zandera NX 2,1m 7-30g

Kvalitní a velmi žádaný výrobek Delphin Zandera NX 2,1m od výrobce s dlouholetou historií Delphin máte možnost koupit tady nyní za rozumné peníze! Nabídka již od 1 696 Kč.
EAN: 8586018508728
Delphin Zandera NX 2
Ověřit dostupnost »
Značka: Delphin
1 696

Po úspěchu dnes již legendárního modelu Zandera, přinášíme druhou generaci tohoto candátového speciálu s označením NX.

Po úspěchu dnes již legendárního modelu Zandera, přinášíme druhou generaci tohoto candátového speciálu s označením NX.

S tímto jedinečným prutem dosáhnete dokonalé kontroly nad svou nástrahou a zažijete maximální zábavu při lovu a zdolávání. Prut se vyznačuje rychlou akcí, která poskytuje výbornou citlivost při pomalém vedení gumových nástrah a umožňuje detekování i těch nejjemnějších záběrů od mazaných dravců. Zároveň disponuje dostatečnou tuhostí pro rychlé zaseknutí háčku do tvrdé tlamy candáta. Kvalitní blank je vyroben z 30T karbonu, který umožňuje odlehčit konstrukci prutu a zvýšit rychlost jeho akce. Prut je po celé délce opatřen vysoce kvalitními Seaguide očky s keramickou výplní.

Ergonomicky tvarované sedlo umožňuje snadné a rychlé osazení navijáku. Část sedla má navíc protiskluzový povrch pro maximálně komfortní úchop a zaručení dokonalého přenosu vibrací z prutu do ruky lovce. Rukojeť je potažena shrink materiálem, který zajišťuje pohodlnou manipulaci s prutem za jakýchkoli okolností.

Zandera NX nepochybně upoutá také svým elegantním designem a prvotřídním zpracováním. Tyrkysové vázání zlatých oček elegantně kontrastuje s decentním matným štíhlým blankem. Obrysy candátů v části nad rukojetí, zlaté nápisy spolu s detailem candáta na konci prutu jen umocňují důraz na detail, který byl u tohoto prutu použit. Pokud hledáte výkonný, odolný a citlivý prut na dravce, navíc s poutavým designem, Zandera NX je jistě tou správnou volbou.

Technické parametry:

Model: 210cm/7-30g
Počet dílů: 2
Průměr blanku nad rukojetí: 10,5mm
Počet oček: 8
Transportní délka: 110cm
Hmotnost: 130g
Rukojeť: Shrink
Délka rukojeti (od spodní části po střed sedla): 29cm