zoufalirybari.cz

Delphin Prut Queen Tele 300cm 100g

Tento designový produkt Delphin Prut Queen Tele od top výrobce Delphin snadno můžete získat v naší internetové nabídce opravdu levně. Výhodně za cenu 947 Kč.
EAN: 8586018508698
Delphin Prut Queen Tele 300cm 100g

Odolný teleskopický kaprařský prut potěší oko nejedné ženy. Blank je navržen v matné růžové barvě, doplněný o působivé zlaté prvky.

V řadě QUEEN nezahálíme a poctivě pracujeme na rozšiřování sortimentu pro něžné pohlaví. Odolný teleskopický kaprařský prut potěší oko nejedné ženy. Blank je navržen v matné růžové barvě, doplněný o působivé zlaté prvky. Nabývá tak velmi decentního, ale zato výjimečného vizuálu, kterého si u vody všimne nejedna dáma.

Jednotlivé segmenty dohromady tvoří spolehlivý štíhlý blank, který jako celek pracuje opravdu excelentně a poradí si i s rybami z vyšší váhové kategorie. Každý díl je na konci osazen pevným očkem s odolnou SIC výplní a nebude tak problém při použití různých vlasců či dokonce šňůr. Naviják spolehlivě usadíte do klasického, ale zato osvědčeného DPS sedla. Kónicky rozšířená rukojeť z EVA pěny je navržena tak, aby dokonale pasovala do dlaně a umožňovala pohodlné nahazování či manipulaci s prutem.

Pokud se rozhodnete pro Delphin QUEEN, zajisté oceníte také kompaktní transportní rozměry charakteristické pro teleskopické pruty. Kromě toho ovšem dokonale zapadne do vaší QUEEN výbavy.

  • Počet oček: 5
  • Průměr blanku nad rukojetí: 18,6mm
  • Rukojeť: dělená, EVA pěna
  • Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 52cm