zoufalirybari.cz

Delphin Prut Impozant 2,7m 2,75lb

Často hledaný výrobek Delphin Prut Impozant 2,7m od dodavatele zboží Delphin snadno najdete momentálně na našich stránkách za výborné peníze! Právě nyní za skvělou cenu 3 143 Kč.
EAN: 8586018508872
Delphin Prut Impozant 2
Ověřit dostupnost »
Značka: Delphin
3 143

Kaprařský speciál nejvyšší kvality, který naplní požadavky nejnáročnějších příznivců této rybolovné techniky.

Kaprařský speciál nejvyšší kvality, který naplní požadavky nejnáročnějších příznivců této rybolovné techniky. Jeho základem je japonský TORAY blank, což napovídá tomu, že půjde o prut splňující nejvyšší kritéria. Spolu se SEAGUIDE očky s tenkou SiC výplní a karbonovým sedlem nemůže být pochyb o tom, že jde o opravdu IMPOZANTní model v nabídce kaprařských prutů. Blank vyrobený z TORAY karbonu se vyznačuje velkou silovou rezervou, nízkou hmotností a perfektní akcí umožňující vychutnání si každé zdolávané ryby.

 

Nabízené varianty umožňují vybrat si ten správný pro každou situaci při lovu kaprů. Kratší 270cm a 300cm verze jsou ideální volbou při lovu na vyvážku, ale i při takzvaném stalkovém lovu, na hůře dostupných místech. Očka po celé délce prutu jsou dvoustopková, což zaručuje jejich pevnost a odolnost vůči poškození. Pro zesílení spoje mezi jednotlivými díly jsme použili kovový kroužek, zabraňující tříštění. Třešničkou na dortu je jeho extra tenká korková rukojeť opatřená na konci rozšířenou EVA pěnou pro komfortní úchop.

 

Tento model si bez pochyby poradí s jakoukoli výzvou kaprařiny a rozhodně se stane IMPOZANTním prvkem vaší výbavy.

Parametry

Model: 9ft/270cm/2,75lbs

Počet dílů: 2

Průměr blanku nad rukojetí: 11,5mm

Počet oček: 6

Transportní délka: 141cm

Hmotnost: 204g

Rukojeť: korek + EVA koncovka

Délka rukojeti (od spodní části prutu po střed sedla): 53cm

Velikost naváděcího očka: 40 mm