zoufalirybari.cz

Delphin Penál na nástrahy Atak! Spun

Kvalitní a žádaný produkt Delphin Penál na nástrahy od přední značky Delphin je k sehnání momentálně výhodně! V akci za 324 Kč.
EAN: 8586018478274
Delphin Penál na nástrahy Atak! Spun

Delphin ATAK! Spun je praktický doplněk podobný penálu, který byl navržen pro odkládání různých umělých nástrah menších rozměrů, používaných při lovu na přívlač. Uvnitř se nachází na obou stranách silnější vrstva profilované EVA pěny, kde si může lovec odkládat své nástrahy a mít je ihned po ruce, v případě jejich častého střídání.

Delphin ATAK! Spun je praktický doplněk podobný penálu, který byl navržen pro odkládání různých umělých nástrah menších rozměrů, používaných při lovu na přívlač. Uvnitř se nachází na obou stranách silnější vrstva profilované EVA pěny, kde si může lovec odkládat své nástrahy a mít je ihned po ruce, v případě jejich častého střídání. Obě strany určené k odkládání nástrah odděluje plastová příčka, která ochrání nástrahy před nechtěným poškozením.

Tato pomůcka je vhodná na odkládání různých plandavek, rotaček, malých woblerů a jiných nástrah. Ocení ji nejen vyznavači velmi populárního lovu pstruhů na stojatých vodách, známým pod názvem Trout Area, ale i všichni ostatní rybáři, kteří rádi mění nástrahy a zkoušejí tak rybám nabízet často něco nového. Kvalitní vnější zip oranžové barvy je vybaven plastovými taháčky na oranžovém popruhu, který je na konci rozšířený, a proto je možné ho rychle uchopit.

Doplňky oranžové barvy umožňují rybáři, aby byl penál dobře viditelný i za šera a věděl ho okamžitě najít. Design tašky doplňuje naše jedinečná šedá ATAK! kamufláž se siluetami dravých ryb.

Technické parametry:
  • Rozměry: 20cm x 15cm x 4,5cm