zoufalirybari.cz

Delphin Penál Darx Atak! Spun

Levný kousek Delphin Penál Darx Atak! od spolehlivého výrobce Delphin k dostání v naší online nabídce za příznivou cenu! Za bezkonkureční cenu 298 Kč.
EAN: 8586018504126
Delphin Penál Darx Atak! Spun

Po úspěšném modelu Delphin ATAK! Spun jsme se rozhodli zařadit do naší nabídky novou verzi Darx ATAK! Spun.

Po úspěšném modelu Delphin ATAK! Spun jsme se rozhodli zařadit do naší nabídky novou verzi Darx ATAK! Spun. Jak již z názvu vyplývá, nová elegantní tmavá kamulfáž DARX zamezí rychlému zašpinění a stane se unikátním doplňkem rybářské výbavy.

Praktické penálové pouzdro bylo navrženo speciálně pro odkládání různých umělých nástrah jako jsou plandavky, menší woblery nebo gumy připravené na jigech. Penál Spun ocení zejména vláčkaři, aby ochránili své TOP nástrahy. Vnitřek penálu je na obou stranách tvořen silnější vrstvou profilované EVA pěny, kde si může lovec odkládat své nejpoužívanější nástrahy a mít je ihned po ruce pro případ rychlé výměny.

Jako prevenci proti zachytávání háčků nástrah o sebe jsme penál vybavili pevnou plastovou příčkou. Ocení ji nejen vyznavači velmi populárního lovu pstruhů na stojatých vodách, známým pod názvem Trout Area, ale také všichni ostatní rybáři, kteří se nebojí často měnit nástrahy, a tak vyprovokovat i pasivní rybu k záběru.

Na kvalitní vnější zip oranžové barvy je připevněn plastový úchyt pro lepší manipulaci, který je na konci rozšířen, pro snadné a rychlé uchopení. Doplňky oranžové barvy umožňují rybáři rychleji spatřit pouzdro, a to i za šera, během časných ranních nebo pozdních večerních vycházek. Design tašky doplňuje naše jedinečná tmavá ATAK! kamufláž se siluetami dravců.

  • Rozměry: 20 x 15 x 4,5cm