zoufalirybari.cz

Chyť a pusť Dárkový poukaz 100 Kč – Elektronický

Tento oblíbený výrobek Chyť a pusť Dárkový poukaz 100 od našeho známého výrobce Chyť a pusť k dostání právě teď v nabídce levně. Ceny od 100 Kč.
Chyť a pusť Dárkový poukaz 100 Kč - Elektronický

Pokud byste rádi někomu udělali radost pěkným dárkem a nevíte, který by byl vhodný, můžete zkusit darovat poukaz na naše zboží a ulehčit si tak dlouhé rozhodování…

Pokud byste rádi někomu udělali radost pěkným dárkem a nevíte, který by byl vhodný, můžete zkusit darovat poukaz na naše zboží a ulehčit si tak dlouhé rozhodování.

Jak uplatnit poukaz:

Poukaz má neomezenou dobu platnosti. Lze jej použít k úhradě nákupu zboží jak na kamenné prodejně, tak při objednávce na eshopu. Jednotlivé kupóny lze slučovat. Při objednávání na eshopu zadejte kód kupónu po vstupu do nákupního košíku do kolonky „Uplatnit slevový kód“. Pokud máte více kupónů, vkládejte je jednotlivě (po vložení jednoho kódu použít tlačítko Ok a vložit další kód).

Každý slevový kupón lze použít pouze jednou, poté je kupón neplatný.

 

Elektronický – Poukaz vám přijde do emailu s vygenerovaným kódem včetně grafické šablony. Možnost vytisknout na vaší tiskárně. Platba pouze online.

Tištěný – Vytiskneme my a pošleme jako balík přes přepravce. Je možnost kombinovat s jiným zbožím a posílá se společně.