zoufalirybari.cz

Stroft Vlasec ABR 200m – 0,10mm 1,4kg

Zajímavý výrobek Stroft Vlasec ABR 200m - od značky Stroft máte možnost koupit tady až neuvěřitelně levně. K sehnání zrovna v akci za 320 Kč.
Stroft Vlasec ABR 200m - 0
Ověřit dostupnost »
Značka: Stroft
320

Rybářské vlasce Stroft ABR vlasec vyrobený na základě technologie vlasce STROFT ABR s následným temperováním a nosností.

Rybářské vlasce Stroft ABR vlasec vyrobený na základě technologie vlasce STROFT ABR s následným temperováním a nosností. . Přesto se tento vlasec vyznačuje vysokou měkkostí. Doporučuje se všem náročným příznivcům přívlače. Vhodné pro lov kaprů v noci či za snížených světelných podmínek.

UVÁDĚNÁ NOSNOST U VLASCŮ STROFT JE GARANTOVANÁ NEJNIŽŽŠÍ PEVNOST V UZLU! DOPŘEJTE SI TU NEJVYŠŠÍ SVĚTOVOU KVALITU ZA SUPER ,,ČESKÉ“ CENY. MOHU VLASTNORUČNĚ DOPORUČIT. Temperované rybářské vlasce STROFT – ABR, GTM,  patří v posledních letech k absolutní špičce a představují „HIGH-TECH“ v této branži,což dokazují získané zlaté, stříbrné a bronzové medaile z posledních mistrovství světa a Evropy ve všech kategoriích sportovního rybolovu. Co je to temperace: pod tímto pojmem se rozumí dodatečné zpracování teplem v přesně stanoveném časovém prostoru a při určité teplotě. Při temperování se odstraní vnitřní napětí materiálu, které vzniká po lisování, během ochlazování a tvrzení. Zároveň proběhne zpevnění a zhuštění povrchu „zavařením“ silikonteflonových molekul.