zoufalirybari.cz

Black Cat Háčky Ghost Gripper Hook Dg Dg Coating 5ks – vel. 1/0

Tento oblíbený produkt Black Cat Háčky Ghost Gripper Hook Dg Dg od dodavatele s dobrým jménem Black Cat je k dostání nyní trvale výhodně! Nyní získáte od 389 Kč.
EAN: 4029569249503
Black Cat Háčky Ghost Gripper Hook Dg Dg Coating 5ks - vel. 1/0

Háček Ghost Gripper patří k absolutně nejinovativnější sérii háčků, která se kdy v sektoru doplňků pro lov sumců objevila.

Háček Ghost Gripper patří k absolutně nejinovativnější sérii háčků, která se kdy v sektoru doplňků pro lov sumců objevila. Tento model se pyšní stejnými vlastnostmi jako háček Gripper. Mimoto dva hroty na zadní straně ramínka háčku Ghost Gripper umožňují upevnění nástražní ryby na boku.

Pro tento účel se hroty zasunou pod kůži nástrahy. Tím nahrazuje háček Ghost Gripper velký a zrádný trojháček. Háček Ghost Gripper v sobě spojuje nejlepší vlastnosti jednoháčků se zcela nenápadnými možnostmi prezentace vlastní nástrahy.

Nejlépe se hodí na montáže s mrtvými nástražními rybami a pro víceháčkové systémy. Dobré maskování představuje polovinu úspěchu! DG Coating , inovativní potah s daleko hladším povrchem než Teflon®. 4x vyšší odolnost proti korozi v porovnání s běžnými potahy a krycími vrstvami.