zoufalirybari.cz

LK Baits Nutrigo Balanc Nutric Acid – 20mm

Tento nejprodávanější produkt LK Baits Nutrigo Balanc Nutric od společnosti s úžasnou pověstí LK Baits jde nakoupit právě teď u nás za skvělou cenu! Ceny od 279 Kč.
EAN: 8595602022243
LK Baits Nutrigo Balanc Nutric Acid - 20mm

Jedna z našich nejúčinnějších příchutí, tentokrát konečně ve verzi NUTRIGO.

Jedna z našich nejúčinnějších příchutí, tentokrát konečně ve verzi NUTRIGO. Díky naší aminokyselinové tekutině uvnitř nástrahy, bude ještě intenzivněji lákat kapry ve vodním prostředí. Geniální sousto! Nutrigo Nutric Acid je vhodné na všechny typy vod, ale na štěrkopískovnách nemá konkurenci.

Nástraha vodná k celoročnímu použití. Doporučujeme k nástraze přihodit hrstku NUTRIGO FEED-EX Monster Crab nebo boilies NUTRIC ACID. Nutrigo Balanc je vyrobeno vůbec z toho nejlepšího, co kdy bylo pro lov kaprů objeveno a doslova prošpikováno těmi nejlepšími přírodními nektary, které intenzivně unikají z nástrahy v závislosti na množství propíchnutí povrchu. A co víc? Nástraha je neutrálně vyvážená – nadlehčená, což mnohonásobně zvyšuje šance na záběr a úspěšné zaseknutí. Nutrigo Balanc je ZDE! Nutrigo Balanc propíchněte jehlou a klasicky navlékněte na vlas pod háček (doba účinku je až 24 hodin). Pro rychlejší uvolňování, krátkodobé vycházky nebo zimní rybaření, můžete nástrahu propíchnout vícekrát (doba účinku je až 12 hodin).

Celoroční použití! Ruční výroba. Patentově chráněno. Uvedený průměr je orientační. Na povrchu nástrahy se může vyskytovat tekutina. Nástraha může měnit barvu. Obsah balení: 14 kusů nástrah