zoufalirybari.cz

Zico Signalizátor UNICARP III

Tento neodolatelný produkt Zico Signalizátor UNICARP od značky s tradicí a dobrou pověstí Zico máte možnost dostat tady teď v akci. Produkt momentálně prodáváme za 990 Kč.
Zico Signalizátor UNICARP III
Ověřit dostupnost »
Značka: Zico
990

Nový model UNICARP III s možností volby barvy navazuje na úspěšnou řadu indikátorů UNICARP. Do jeho originálně řešeného, kompaktního a voděodolného těla byla vložena elektronika té nejlepší kvality.

Jednotlivý indikátor UNICARP III + zkušební baterie (je párovatelný k přijímači UNICARP)

Nový model UNICARP III s možností volby barvy navazuje na úspěšnou řadu indikátorů UNICARP. Do jeho originálně řešeného, kompaktního a voděodolného těla byla vložena elektronika té nejlepší kvality. Dvojitá kontrola výroby nám dovoluje poskytnout tříletou záruku, což řadí tento výrobek do vyšší kategorie na trhu.

Unicarp III disponuje nejen originálním vzhledem, ale řadou UNI-kátních funkcí reflektujících potřeby předních kaprařů, ale reguje i na obecné požadavky běžných rybářů např. funkce

  • „Incognito“ -indikace záběru pouze na přijímači;
  • „Lighthouse“ pro lokalizaci lovného místa při zavážení,
  • „Alarm“ proti krádeži prutů;
  • „Drop back“ funkce- zpětný záběr (padák) indikovaný na „S“ LED panelu a zvukem.

Celé ovládání probíhá intuitivně tak jako u předchozího modelu. Pro přehlednost byl tento model vybaven pro zapnutí a vypnutí indikátoru páčkou. Zapnutím do polohy ON na „S“ panelu navíc zobrazuje podíl dílků aktuálního nabití 9V baterie. Regulace hlasitosti „V“, tónu „T“ a citlivosti „S“ je volena klasickými potenciometry se zobrazením hodnoty na „S“ panelu. Modifikace nočního osvětlení, rolničky, paměťové diody a majáku je ovládáno tlačítkem – ZICO. Tímto se značně zpřehlednila volba jednotlivých funkcí a je zcela intuitivní.

Napájení je řešeno 9V baterií, která je volně dostupná ve většině obchodech, nicméně životnost baterie určuje používání indikátoru. (vzdálenost mezi indikátorem a přijímačem, používání přední zavážecí diody apod.) Na přijímač lze snadno napárovat až 6 indikátorů s unikátním kódováním. Jednotlivé indikátory Unicarp III lze párovat i na předchozí přijímač setů UNICARP (ID UNI 2, UNI 3, UNI 4) a rovněž na přijímač UNICARP II a to stejným jednoduchým způsobem. Dostupnost pro jednotlivé indikátory řady Unicarp III je docílena prodloužením antény v jeho těle a dosahuje více než 200m. Vice o jednotlivých funkcích se dočtete v návodu viz