zoufalirybari.cz

Zfish Stojan Rod Pod Construct 3 Rods + 2x Indicator ZFX Mini Zdarma!

Tento oblíbený produkt Zfish Stojan Rod Pod Construct 3 Rods + od známé kvalitní značky Zfish můžete najít právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu. Akční cena již od 2 799 Kč.
EAN: 8506156034385
Zfish Stojan Rod Pod Construct 3 Rods + 2x Indicator ZFX Mini Zdarma!
Ověřit dostupnost »
Značka: Zfish
2 799

Pokud hledáte opravdu stabilní, skladný a variabilní stojan, Rod Pod Construct je tu právě pro vás. Tento stojan představuje to nejlepší, co najdete v naší nabídce.

Nyní v akčním setu obdržíte ke stojanu zdarma 2 mini indikátory záběru v hodnotě 378kč

Pokud hledáte opravdu stabilní, skladný a variabilní stojan, Rod Pod Construct je tu právě pro vás. Tento stojan představuje to nejlepší, co najdete v naší nabídce. Jeho hlavní výhodou, kromě již zmiňované stability, je perfektní skladnost. Celý stojan včetně hrazd lze složit do jednoho celistvého kusu. Široká hrazda umožňuje pohodlné umístění až 3 prutů s velkými navijáky, jako je náš Hulk BT 9000. Samozřejmostí je výškové nastavení hrazd a teleskopických nohou. Délku stojanu lze regulovat dvěma maticemi ve středové části. Krajní matice pak zajišťují vylepšenou stabilitu nohou. Jsme přesvědčeni, že se jedná o nejlepší stojan ve své cenové kategorii na trhu. Stojan je dodáván v praktické a kompaktní přepravní tašce. 

  • Celková délka stojanu: 88 – 122 cm 
  • Výška nohou: 40 – 76 cm  
  • Délka hrazdy: 61 cm 
  • Výška hrazdy: 26 – 35 cm 
  • Hmotnost: 4,5 kg

ZFX mini představuje spolehlivý indikátor záběru v minimalistickém provedení s možností dostatečného dopnutí vlasce díky přídavným závažím. Tento indikátor pracuje na principu spolehlivého kuličkového systému pro uvolnění vlasce. U tohoto kuličkového systému lze regulovat citlivost otáčením bočních šroubků. Třecí odpor je minimální a nedochází k poškození vlasce při záběru. Posuvné závaží na rameni je ideální k nastavení dopnutí vlasce. Další zátěže lze samostatně dokoupit a snadno přidat po odšroubování závitové hlavy indikátoru.