zoufalirybari.cz

Zfish Dip Bait Attractant – Chilli-Robin Red

Kvalitní produkt Zfish Dip Bait Attractant - od našeho výrobce Zfish můžete dostat právě teď u nás za super peníze! Nabídky již od 129 Kč.
EAN: 8506156013892
Zfish Dip Bait Attractant - Chilli-Robin Red
Ověřit dostupnost »
Značka: Zfish
129

ZFISH Bait Attractant je náš nový revoluční dip, který dodává nástrahám onu třešničku na dortu!

ZFISH Bait Attractant je náš nový revoluční dip, který dodává nástrahám onu třešničku na dortu! Jeho hustota zajišťuje, že neopadává a že se rozpouští déle než běžné tekuté dipy. Ve vodě vytváří skutečný harmonický oblak, který se rychle šíří po okolí, a tím rychleji přiláká ryby na náš háček!

Aromatický oblak, který vzlíná z nástrahy, prostě musíte vidět, abyste uvěřili a právě proto je náš Bait Atractant tak revoluční. Obsahuje pečlivě vybrané a vyvážené komponenty, atraktory a chuťové stimulátory, které u ryb velice účinně podporují apetit a dokáží je přilákat k nástraze ať už jsou kdekoli ve sloupci.

Dip lze použít také do spod mixů, jako přídavek do práškového krmení a skvěle se osvědčil na feederových a kaprařských závodech! Lze jej používat po celý rok a navíc nerozpouští PVA materiály. Dostupný je v 5-ti stejných příchutích jako většina našeho krmného programu.

 

  • Revoluční DIP o vyšší hustotě
  • Vytváří silný aromatický oblak
  • Pečlivě vybrané a vyvážené složení atraktantů a stimulantů prokazatelně zvyšuje rybí apetit
  • Nerozpouští PVA
  • Objem 60 ml