zoufalirybari.cz

Zeck Skirted Jig Silver 1ks – vel.1/0 – 10g

Velmi žádaný produkt Zeck Skirted Jig Silver 1ks - vel.1/0 od výrobce s dobrým jménem Zeck je k dostání na našich stránkách za akční cenu. Levně za cenu 111 Kč.
EAN: 4260643710414
Zeck Skirted Jig Silver 1ks - vel.3/0 - 7g
Ověřit dostupnost »
Značka: Zeck
111

Skirted Jig dělá vaše gumové návnady ještě svůdnější při lovu okounů, štik a podobně. V kombinaci s Dude, Wilsonem a Edwardem jako tzv. trailer, máte v rukou neuvěřitelně chytlavou kombinaci, která vám oproti tradičním jigovým hlavičkám nabízí nesporné výhody.

Skirted Jig dělá vaše gumové návnady ještě svůdnější při lovu okounů, štik a podobně. V kombinaci s Dude, Wilsonem a Edwardem jako tzv. trailer, máte v rukou neuvěřitelně chytlavou kombinaci, která vám oproti tradičním jigovým hlavičkám nabízí nesporné výhody. Skirted Jig dráždí dravce, i když je návnada na dně zcela bez pohybu. Nejmenší vodní turbulence rozvlní třásně Skirted jigu a dělají pomale pohybující se nástrahu ještě atraktivnější. Díky většímu odporu vůči vodě způsobenému třásněmi je podstatně prodloužená fáze potápění, během níž třásně způsobují mikrovibrace a reflektují světlo a tím zvyšují chytlavost návnady.

Náš Skirted Jig je jedinečný v poměru cena/kvalita s mnoha výhodami oproti jiným Skirted jigům dostupným na trhu.

Pro ochranu před vázkami je Skirted Jig vybaven Weedguardem. Tyto štětiny jsme záměrně vybrali spíše měkké, takže váš háček je skutečně chráněn před rostlinami a větvemi, ale vy přitom nebudete mít problémy s proměněním záběru. Při záběru jsou štětiny bez většího odporu stlačeny a špička háčku může bez potíží proniknout do rybí tlamky. To neplatí pro většinu podobných produktů z USA nebo Japonska, protože ty jsou určeny k lovu Black Bassů a jsou příliš tuhé. U podobných konkurenčních modelů musí být Weedguard oříznut nebo dokonce úplně odstraněn.

Naše Skirted Jigy jsou vybaveny extrémně ostrými a velmi stabilními háčky Mustad. Jsou proto také velmi vhodné pro rybolov v zarostlých vodách (pokud jsou ve vodě vodní rostliny nebo potopené stromy). Ryby můžete vytahovat nekompromisně, aniž byste se museli bát, že se háček narovná. Kromě toho je zvolená tmavá barva háčku velmi nenápadná.

Na noze háčku je malý zpětný háček. Zajišťuje, aby všechny měkké návnady na háčku pevně držely, a nedocházelo přitom k jejich poškození. Můžete tak častěji měnit gumovou rybičku nebo ráčka, aniž byste je zničili.

Díky různým dostupným barvám „sukénky“ můžete reagovat na různý charakter vody a rozdílné světelné podmínky. Můžete si vybrat barvu, která dobře doplňuje vaši