zoufalirybari.cz

Zeck Skirted Jig Moor Kiwi 1ks – vel.1/0 – 10g

Neodolatelný kousek Zeck Skirted Jig Moor Kiwi 1ks - vel.1/0 od spolehlivé značky Zeck jde sehnat v naší nabídce v akci. Levně za cenu 89 Kč.
EAN: 4260643710421
Zeck Skirted Jig Moor Kiwi 1ks - vel.3/0 - 7g
Ověřit dostupnost »
Značka: Zeck
89

Skirted Jig dělá vaše gumové návnady ještě svůdnější při lovu okounů, štik a podobně. V kombinaci s Dude, Wilsonem a Edwardem jako tzv. trailer, máte v rukou neuvěřitelně chytlavou kombinaci, která vám oproti tradičním jigovým hlavičkám nabízí nesporné výhody.

Skirted Jig dělá vaše gumové návnady ještě svůdnější při lovu okounů, štik a podobně. V kombinaci s Dude, Wilsonem a Edwardem jako tzv. trailer, máte v rukou neuvěřitelně chytlavou kombinaci, která vám oproti tradičním jigovým hlavičkám nabízí nesporné výhody. Skirted Jig dráždí dravce, i když je návnada na dně zcela bez pohybu. Nejmenší vodní turbulence rozvlní třásně Skirted jigu a dělají pomale pohybující se nástrahu ještě atraktivnější. Díky většímu odporu vůči vodě způsobenému třásněmi je podstatně prodloužená fáze potápění, během níž třásně způsobují mikrovibrace a reflektují světlo a tím zvyšují chytlavost návnady.

Náš Skirted Jig je jedinečný v poměru cena/kvalita s mnoha výhodami oproti jiným Skirted jigům dostupným na trhu.

Pro ochranu před vázkami je Skirted Jig vybaven Weedguardem. Tyto štětiny jsme záměrně vybrali spíše měkké, takže váš háček je skutečně chráněn před rostlinami a větvemi, ale vy přitom nebudete mít problémy s proměněním záběru. Při záběru jsou štětiny bez většího odporu stlačeny a špička háčku může bez potíží proniknout do rybí tlamky. To neplatí pro většinu podobných produktů z USA nebo Japonska, protože ty jsou určeny k lovu Black Bassů a jsou příliš tuhé. U podobných konkurenčních modelů musí být Weedguard oříznut nebo dokonce úplně odstraněn.

Naše Skirted Jigy jsou vybaveny extrémně ostrými a velmi stabilními háčky Mustad. Jsou proto také velmi vhodné pro rybolov v zarostlých vodách (pokud jsou ve vodě vodní rostliny nebo potopené stromy). Ryby můžete vytahovat nekompromisně, aniž byste se museli bát, že se háček narovná. Kromě toho je zvolená tmavá barva háčku velmi nenápadná.

Na noze háčku je malý zpětný háček. Zajišťuje, aby všechny měkké návnady na háčku pevně držely, a nedocházelo přitom k jejich poškození. Můžete tak častěji měnit gumovou rybičku nebo ráčka, aniž byste je zničili.

Díky různým dostupným barvám „sukénky“ můžete reagovat na různý charakter vody a rozdílné světelné podmínky. Můžete si vybrat barvu, která dobře doplňuje vaši