zoufalirybari.cz

Wychwood Naviják Extricator 5000FD + náhradní černá cívka ZDARMA!

Tento výjimečný výrobek Wychwood Naviják Extricator 5000FD + náhradní od našeho předního výrobce Wychwood pohodlně dostanete aktuálně na webu ve výhodné akci! Aktuálně v akci za 2 990 Kč.
EAN: 8592673635198
Wychwood Naviják Extricator 5000FD + náhradní černá cívka ZDARMA!
Ověřit dostupnost »
Značka: Wychwood
2 990

Časově
omezená
nabídka,
k
tomuto
navijáku
získáte
černou
náhradní
kovovou
cívku
ZDARMA!

Časově omezená nabídka, k tomuto navijáku získáte černou náhradní kovovou cívku ZDARMA!

A je to tady! Dlouho očekávaná novinka od Wychwoodu se stala skutečností. Zcela nový naviják nese název Extricator 5000 FD. Kompaktní, vynikající podmínky pro krásné a plynulé odhozy. Jemný pravidelný chod. Ideální pro stalker rybaření nebo lov z hladiny. Velmi dobře si rozumí s řadou prutů Extricator. Jedná se o menší „ Baby Big Pit „ naviják, který má hořčíkové tělo, kovovou cívku a vzhled inspirovaný retro designem. Ideální pro kratší stalkerové, či jemné kaprové pruty vhodné na menší vody.

Díky své úžasné navíjecí síle si tento naviják najde místo ve výbavě každého kapraře. Vynikající a jedinečný chod navijáku zaručuje spolehlivost a jednoduší souhru s jeho majitelem. Navíc díky super jemné přední brzdě Micro-Pitch se jediným pootočením ocitnete v souboji s další kořistí.

Specifikace: – hořčíkové tělo navijáku – přední ultra jemná Micro-Pitch brzda, jediným pootočením a jste v souboji s dalším úlovkem – povrch těla v matné černé barvě – hlavní hliníková cívka s chromovou povrchovou úpravou – madlo rukojeti tvořené tmavým dřevem – v krásném retro designu 

Technické údaje:

  • hmotnost: 422 g 
  • kapacita: 300m/0,28mm, 237m/0,30mm, 173m/0,35mm 
  • počet ložisek: 9+1 
  • převod: 4,8:1