zoufalirybari.cz

WFT Naviják Pro Salt 2 6000

Hodně prodávaný kousek WFT Naviják Pro Salt 2 od přední značky WFT snadno můžete sehnat právě teď u nás extra se slevou! Nabídka od 3 647 Kč.
WFT Naviják Pro Salt 2 6000
Ověřit dostupnost »
Značka: WFT
3 647

Naviják WFT Pro Salt 5000 je do extrémních podmínek pro všechny metody těžkého rybolovu na moři a sladkovodní rybolov. Navijáky byly   oproti předcházejícímu modelu ve všech detailech kompletně přepracovány pro nejvyšší zatížení. Tělo, rotor, cívka a paže kliky vyrobeny z materiálu MARINEGRADE Aloy, který se uplatňuje při stavbě lodí a kotlů.

Naviják WFT Pro Salt 6000 je do extrémních podmínek pro všechny metody těžkého rybolovu na moři a sladkovodní rybolov. Navijáky byly   oproti předcházejícímu modelu ve všech detailech kompletně přepracovány pro nejvyšší zatížení. Tělo, rotor, cívka a paže kliky vyrobeny z materiálu MARINEGRADE Aloy, který se uplatňuje při stavbě lodí a kotlů.

Boční hliníkový kryt byl navíc vsazen a zajištěn do hmoždinek, které i při nejvyšším mechanickém zatížení zabrání případné deformaci materiálu. I přes robustní celokovovou konstrukci není PRO SALT 2 těžký. Precizní převody z pravé oceli/bronzu a hliníku. 8 Ložiskový systém -6 kuličkových ložisek z pravé oceli, teflonové ložisko na rolně ošetřené titanem a jedno válečkové zajišťují pohodlné navíjení.

Nové utěsnění těla navijáku. Hliníková klika vyrobena metodou CNC je přímo sešroubována se svým masivním závitem do převodů a případná vůle na klice je tím zcela vyloučena.  Hnací kolečko je nalisováno do pouzdra z pravé oceli a sahá do bronzového vějíře, který díky své délce centruje osu cívky. Vůle a ohnutí osy je zcela vyloučené. Jemně nastavitelná vodotěsná brzda na cívce se skládá z podložek z uhlíku, teflonu a z pravé oceli. Hliníkové těsnění je proti tělu cívky utěsněno kroužkem a zabraňuje proniknutí vody a prachu do brzdového systému.

Zapouzdřené ložisko po obou stranách centruje cívku před a za cívku na 50tinu mm přesně na ose i při rychlém a těžším navíjení.  Hmatná matice brzdy disponuje magnetickým cvrčkem s téměř neomezenou životností / pérko neexistuje. Rolna z mosazi je dvojitě chromovaná a osazena bezúdržbovým doživotním teflonovým ložiskem. Zlatě eloxovaná hliníková cívka je vyfrézovaná za studena z jednoho kusu s vyloučením případné deformace. Jádro cívky s gumovou fixací zabraňující protáčení šňůry. Překlapěč z masivníh