zoufalirybari.cz

Westin Gumová nástraha Stanley the Stickleback Spawning Stickleback 6ks – 1,5g 5,5cm

Vynikající výrobek Westin Gumová nástraha Stanley the Stickleback Spawning Stickleback od společnosti se zárukou kvality Westin snadno seženete momentálně opravdu výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 249 Kč.
EAN: 5707549448892
Westin Gumová nástraha Stanley the Stickleback Spawning Stickleback 6ks - 1
Ověřit dostupnost »
Značka: Westin
249

Koljuška je tlusťoučkou proteinovou svačinkou pro širokou škálu zubatých predátorů – a nyní si ji díky Westinu můžete ulovit také. Stanley the Stickleback je gumová nástraha, která vznikla 3D scanem reálné koljušky a může být použita jak na moři, tak na sladkých vodách.

Koljuška je tlusťoučkou proteinovou svačinkou pro širokou škálu zubatých predátorů – a nyní si ji díky Westinu můžete ulovit také. Stanley the Stickleback je gumová nástraha, která vznikla 3D scanem reálné koljušky a může být použita jak na moři, tak na sladkých vodách. Stenley th Stickleback je vyroben z měkkého a super ohebného silikonu. Má rád klasické chytání s jigovou hlavičkou nebo s dropshot montáží – není to sice žádný hubeňour, ale je přitažlivý. Predátoři všech druhů a velikostí se budou živě zajímat o jeho akci, široký ocásek, realistické oči a ručně malované detaily.

Vlastnosti:
• Super ohebný a měkký
• Aktivní živé oči
• Pomalý velký ocásek
• Ručně malované detaily
• 6ks v balení