zoufalirybari.cz

Westin Gumová nástraha Stanley the Stickleback Spawning Stickleback 6ks – 1,5g 5,5cm

Diskontní produkt Westin Gumová nástraha Stanley the Stickleback Spawning Stickleback od top značky Westin máte možnost získat na našich stránkách teď právě za zcela nejnižší cenu! Nyní nakoupíte za 249 Kč.
EAN: 5707549448892
Westin Gumová nástraha Stanley the Stickleback Spawning Stickleback 6ks - 1
Ověřit dostupnost »
Značka: Westin
249
Popis produktu

Koljuška je tlusťoučkou proteinovou svačinkou pro širokou škálu zubatých predátorů – a nyní si ji díky Westinu můžete ulovit také. Stanley the Stickleback je gumová nástraha, která vznikla 3D scanem reálné koljušky a může být použita jak na moři, tak na sladkých vodách.

Koljuška je tlusťoučkou proteinovou svačinkou pro širokou škálu zubatých predátorů – a nyní si ji díky Westinu můžete ulovit také. Stanley the Stickleback je gumová nástraha, která vznikla 3D scanem reálné koljušky a může být použita jak na moři, tak na sladkých vodách. Stenley th Stickleback je vyroben z měkkého a super ohebného silikonu. Má rád klasické chytání s jigovou hlavičkou nebo s dropshot montáží – není to sice žádný hubeňour, ale je přitažlivý. Predátoři všech druhů a velikostí se budou živě zajímat o jeho akci, široký ocásek, realistické oči a ručně malované detaily.

Vlastnosti:
• Super ohebný a měkký
• Aktivní živé oči
• Pomalý velký ocásek
• Ručně malované detaily
• 6ks v balení