zoufalirybari.cz

Trakker Batoh NXG Deluxe Rucksack

Neodolatelný výrobek Trakker Batoh NXG Deluxe od známé kvalitní značky Trakker snadno pořídíte právě teď v nabídce za mimořádně nízkou cenu! Nabídky již od 3 639 Kč.
EAN: 5060461947271
Trakker Batoh NXG Deluxe Rucksack
Ověřit dostupnost »
Značka: Trakker
3 639

Batoh Trakker NGX Deluxe Rucksack byl navržen tak, aby si každý rybář mohl udělat ve věcech perfektní pořádek. Perfektně se hodí pro mobilní rybáře nebo na delší výpravy.

Batoh Trakker NGX Deluxe Rucksack byl navržen tak, aby si každý rybář mohl udělat ve věcech perfektní pořádek. Perfektně se hodí pro mobilní rybáře nebo na delší výpravy. Díky jemu nízkému profilu je totiž velmi pohodlný a není žádný problém s ním ujít i delší vzdálenosti.

Dále ho lze také jednoduše zastrčit pod lehátko nebo křeslo. Díky jeho designu máte při jeho položení na zadní stranu a otevření přístup ke všem přihrádkám, což je obrovská výhoda oproti batohům s plněním ze shora. Uvnitř batohu se navíc nachází i EVA stoleček, který lze použít v několika polohách nebo ho lze úplně odepnout a použít například při přípravě montáží. Dále můžete v batohu naleznout dvě síťové kapsičky, kam si můžete uložit důležité věci tak, abyste je měli hned po ruce.

Vnitřní prostor batohu poskytuje velký prostor k uchování vašeho vybavení a díky vnitřním kapsám můžete jednoduše v batohu udržet pořádek. Dlouhá postranní kapsa na vnější straně batohu je vypolstrovaná a perfektně se tak hodí například k uložení hlásičů i s hrazdami. Na straně kapsy se zároveň nacházejí elastické úchyty na vidličky různých velikostí. Spodní strana batohu je vyrobena z nepromokavého materiálu Nyplax, díky čemuž zůstane vaše vybavení v suchu, i když ho položíte na zem.

Vlastnosti Trakker batohu NXG Deluxe Rucksack

  • díky nízkému profilu je batoh velice komfortní a lze ho jednoduše uložit pod lehátko
  • spodní strana batohu vyrobena z nepromokavého materiálu Nyplax
  • uvnitř batohu se nachází EVA stoleček, který lze použít v několika polohách nebo ho lze úplně odepnout
  • ke stolečku jsou navíc připevněné dvě síťové kapsičky, které se hodí například k uložení věcí při přípravě montáží
  • dlouhá postranní kapsa na vnější straně batohu je vypolstrovaná a perfektně se tak hodí například k uložení hlásičů s hrazdami
  • na straně kapsy se zároveň nacházejí elastické úchyty na vidličky různých velikostí
  • tři kapsy na vnější straně batohu
  • dvě síťové kapsy na vn